Wpis z mikrobloga

Tusk i kaczyński się prześcigają w licytacji na inwestycje i realizacje obietnic a wy jedyne co potraficie to bredzić o lewactwie i niskich podatkach, dosłownie macie ofertę dla absolutnych nizin intelektualnych którym wydaje się że taka oferta sprawi że polska stanie się potęgą. Tak się nie stanie. Nigdy. Bez budżetu, bez inwestycji nie ma i nie będzie niczego bo nikt poza państwem nie ma takich środków żeby wyłożyć 100 MILIARDÓW by wybudować nam elektrownie jądrowe i infrastrukturę.

Jesteście największym rakiem w historii tego państwa i największymi oszustami nie macie ŻADNEGO planu na rozwój kraju

#polityka #bekazprawakow #konfederacja #bekazlewactwa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@merciless85: oho, zaczyna się, wyśmiewanie i umniejszanie nie sprawi że będziecie dobrym wyborem bo jesteście RAKIEM który jedyne co potrafi to bredzić o lewactwie i bandzie czworga i niskich podatkach i dobrobycie z pracy
  • Odpowiedz
@emigrujse: To teraz ładnie nam tutaj wypisz jakie zrealizował możesz nawet wymienić te z 2007 roku i dopisać do ostatnich konkretów( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja nie należę do żadnej partii,a jestem jeno przedsiebiorcą więc faktycznie dla takich jak ty pasożytów mogę być rakiem.
  • Odpowiedz