Wpis z mikrobloga

@POTEZNY_spekulator:
No jasne, że tak
Powiedz mi jak to jest, widzę zaliczasz się do tej szajki jak tylko coś nie pójdzie po mojemu to od razu wpisy: oho pomylił się :) Piątkowa wtopa była tylko i wyłącznie moją wina ponieważ zamiast zamykać wszystko no pięknym plusie w godzinę od otwarcia giełdy,to podszedłem do tematu za pazernie i ukarało :(
Ja przynajmniej piszę jak co widzę i w co planuję zrobić
  • Odpowiedz
@Questorius bezczelna jest z ciebie małpa

jak ci cokolwiek wjedzie, to się chelpisz screenami i robisz podsumowanie dnia, jak cie wiozą, to uciekasz z tagu bez słowa robić płaku płaku w poduszkę
  • Odpowiedz
  • 1
@Questorius: może i się zaliczam bywam złośliwy, ale nie jest to personalne, doskonale wiem że w tej grze każdy się myli i przegrywa, taka gra. Akurat tutaj Cie nie wyśmiewałem naprawde wolę żebyś był na tagu i sobie pisał xD przynajmniej coś się dzieje i widzę jakie pozycje zawierasz. A co to śmiania się z przegranych cóż, widać że jak Ci żre to jesteś bardzo pewny siebie, czasem warto dostać
  • Odpowiedz
  • 0
Wiem że tą pewnością to czasami przesadzam i również z głębokością kieszeni ( za pazernie)
Ale za to dzisiaj idzie jak po sznurku :) na samym vixie upolowałem póki co 4% zjazdu jeszczę chwilę i się pozbywam.Na us 100 mogłem zamknąć miałem 78p i znowu przesadziłem przed chwilą ponad 50p i znowu nie oddałem i mam póki co 30p, Apple też do przodu ale grosze czekam na 224 i sprzedaje
  • Odpowiedz