Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 271
  • Odpowiedz
@damch: Nie ma możłiwości zebym pc podpiął sobie do mojego Tv w salonie bo to jest jakieś 25m w linii prostej i tutaj konsola wygrywa zdecydowanie z PC więc się mylisz, że komputerowi niczego nie brakuje. Ujęło mnie to jak bardzo rozsierdził cie mój post i jak wielkie pecetowe buractwo z ciebie wylazło dlatego postanowiłem wyróżnić cię banem. Bluzgać to sobie możesz u siebie na wsi pod Malborkiem jak cie
  • Odpowiedz
Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów


@Maczuga_Herkulesa18:

Dla mnie to brzmi jak bierdolenie dziennikarzy co myśleli, że wszyscy będa używali niedługo tablety, bo wydawało im się, że każdy tak jak oni odpala tylko neta i scrolluje wiadomości. Niestety są setki tysięcy ludzi co wykonują prawdziwą pracę w biurach projektowych i inżynieryjnych i nie a ucieczki od myszki i klawiatury.
  • Odpowiedz
Aktualnie mają dwa kompy, na których ciągle w coś grają i xboxa, który leży i się kurzy.


@Qutaphone: Też mam xboxa. Ale schowałem do szafy, bo nie lubię jak coś się kurzy. :)

P.S. Pad może mieć sens jak się gra w jakąś grę logiczną nie wymagającą precyzyjnych i szybkich akcji. Nawet z ciekawości kupiłem kiedyś port do PC - by łączyć się z padem, ale granie na padzie to
  • Odpowiedz
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18 mam ps5, switch oled i pc na którgo wydałem z 15k zł. Gram sporo na pc bo lol a ps5 gierki AAA. Jak ktoś chce grać tylko w gry AAA i coda to bardziej opłaca się ps5 niż pc.
  • Odpowiedz