Wpis z mikrobloga

#przegryw No i powróciłem właśnie niedawno na powiatowe se, wypiłem 3 orenżady ale złapałem jakiegoś takiego brain foga od nich - pewnie przez jakąś chemię dodatkowo zamiast cukru, w smaku wyborna no ale taki mankament eh. Zjadłem 2 zapiekanki se jeszcze i w bibliotece byłem, lepiej niż w powiatowym wiadomo ale też wszędzie normictwa i to męczy se. Średnio udane to wszystko.
ZacharJasz92 - #przegryw No i powróciłem właśnie niedawno na powiatowe se, wypiłem 3 ...

źródło: oranzada(1)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@meczennik_: A żebyś wiedział bo jak miałem może 5-6 lat to jeździłem do wuja na wieś, tam on miał całe zgrzewki orenżady i buskowianki - wody gazowanej. To ja oczywiście za słodkim to wypijałem autentycznie 7-8 orenżad w ciągu 1,5 h i nieraz haftowałem za wuja stodołą bo za dużo się tych orenżad wypiło na takiego brzdąca xD
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: ja kiedyś kupowałem se piwo w butelce i poprosiłem o otwarcie, a Pani za ladą mi tego kapsla po prostu odkręciła i na koniec życzyła miłego dnia. O spotkaniu takiej kultury w mieście wojewódzkim to mogę zapomnieć. Ehh
  • Odpowiedz