Wpis z mikrobloga

@#!$%@? to ja zaraz wrzucę jakąś fotkę z Kijowa, gdzie ludzie się bawią. Będzie to dowód, że tam wojny nie ma xD
  • Odpowiedz
@Nofuck: No akurat linia frontu jest dość daleko od Kijowa xD

Wrzuć za to zdjęcie gdzie ludzie wypoczywają w okupowanej Warszawie podczas 2wś, wasi przyjaciele z AfD będą mogli jeszcze bezczelniej opowiadać o złej Polsce i dobrych Niemczech podczas wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nofuck: #!$%@? typie, jesteś za polską, rzekomo prawicową partią która skumała się z niemiecką prawicową partią której przewodnicząca mówi o Niemczech wschodnich jako środkowych i chcesz mi coś #!$%@?ć o fikołkach? XD
  • Odpowiedz
@erni13 bo to są fikolki. Ten mem jest tak głupi, że wstydzilbym się go udostępniać, a jak widać już na mikro z dwa razy już widziałem.
Ale też widać niezłą hipokryzję pewnych środowisk.
Afd takie źłe, bo druga wojna, naziole i bla, bla, bla...
A od wschodniej granicy, jest państewko, które jest jawnie nazistowskie, czci oficjalnie morderców Polaków i można zobaczyć nawet ich muzea, ale dwie ostatnie ekipy rządzące w Polsce
  • Odpowiedz
@Nofuck: A co jeśli uważam, że zarówno AfD jak i prawicową część ukrainy to gówno? To, że ktoś nie ma problemu z Banderą nie znaczy, że można lecieć w #!$%@? w drugą stronę, nazywać się partią prawicową i lizać kule Niemcom uważającym NSDAP za w sumie całkiem spoko rzecz a tereny zachodniej Polski jako ich XD
  • Odpowiedz