Wpis z mikrobloga

Siema, poradzcie mi prosze. Mam spiwór zimowy max do -18 stopni oraz letni gdzie minimum to 15 stopni na plusie. Jade w miejsce gdzie w nocy jest 9-10 stopni. I przyznam sie nie mam doswiadczenia. 15 stopni jest znacznie lzejszy ale czy nie zmarzne? Poprosilbym o rade jak ktos ma doswiadczenie.
#turystyka #namiot #kemping #wycieczka #bushcraft #natura
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolonko może być zimno ale w zimowym będzie zaś za ciepło nawet jako kołdra do przykrycia gdy użyjesz. + Waga i rozmiar... Weź sobie ten słabszy śpiwór i jakieś getry termoaktywne na noc + cienki polar
  • Odpowiedz
  • 0
@Rasteris: w nocy ma byc 9-10 stopni spiwor mam na 15 ;) Tak jest jak taki cienki koc. Ok to chyba wezme ten 15 w razie co zaloze bluze, chyba to ma sens. Ale zazwyczaj nocowalem w zimie nie mam doswiadczenia w okresie letnim etc stad moje pytanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Rasteris: w sensie ten cienki co mam na +15? Nie raczej na odwrot ale tez wiem w zimie ze mozna zasypiajac czuc sie cieplo a w srodku nocy obudzic sie jak trup :). Ale nigdy nie spalem powyzej 0 stad no moze glupie pytanie dla wielu ale nie mam doswiadczenia
  • Odpowiedz