Wpis z mikrobloga

Pół roku spokoju od propagandy tvp bo się rodzice różowej obrazili, że zabrali im jedyną, słuszną telewizję i stali się zupełnie innymi ludźmi.

W końcu po paru latach mogliśmy normalnie z nimi rozmawiać. Nie było ciągłego mieszania polityki do każdej głupiej rozmowy i był spokój. Nie chcieliśmy wychodzić po kilku minutach, tylko w końcu mogliśmy usiąść i porozmawiać o wszystkim.

Kiedyś to wystarczyło obejrzeć tvp i już wiedziałem co będzie moja słyszeć od swojej matki. Hitem to było jak w TVP puścili wypowiedź pewnego polityka, który stwierdził, że jak kobieta nie ma dzieci to jest pijaczką i leniem. Następnego dnia dostała telefon, żebyśmy sobie już dzieci robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz mnie wołają bo usłyszeli o repulice i żebym zrobił tak, żeby im odbierało.

Podniecają się jak dzieci, bo przez pół roku są odcięci od informacji i w końcu będą mieć rzetelną telewizję xD

Mieliśmy trochę spokoju i moja już się cieszyła, że im przeszło, a teraz będzie to samo.

Dobrze że im nie odbiera, ale są zawzięci żeby im się udało.

#tvrepublika #republika #zalesie #gorzkiezale
  • 1
  • Odpowiedz
@Garztam: Dzisiaj napisałem list do platformy żeby tam uspokoili pisowców, którzy od kilku dni przeżywają kandydature trumpa jak mrówka okres i zapominają z tego amoku interesach Polski. Trump to pajac, który osłabi USA i NATO, a przez to wszystjo wzmocni sie pozycja Rosji, przecież putin cały czas gada, że czeka na trumpa, skoro Rosja wyczekuje jego powrotu do koryta, to jest to sprzeczne z naszym interesem, bo dla nas Rosja
  • Odpowiedz