Wpis z mikrobloga

@cytmirka: To nie jest ważne czy fake czy nie. Noszenie zegarka- majtkowca to wstyd ogólnie. Zegarki nosi się od firm produkującej zegarki a nie majtki czy torebki. Płacisz za napis a nie za jakość w takich zegarkach. Do tego jesteś chodzącym banerem reklamowym firmy odzieżowej.
  • Odpowiedz
dobre?


@cytmirka: nie :)

Właśnie to zestaw dla takiej osoby ale nie o tym jest wpis XD


@cytmirka: jak już kupione to wyjeb do kosza albo zwróć, napisz coś więcej o tej osobie i pomożemy z prezentem
  • Odpowiedz
  • 0
@wiesiu2 Żartowałam z tą osobą XD
Dostałam ten zestaw na charytatywną licytację której jestem organizatorką. Wcześniej ta osoba również podarowała kilka markowych ubrań (oryginalnych) ale pojedynczych, o wartości mniej więcej 400-500zł. A taki zestaw pierwszy raz na oczy widzę i nie wiem po pierwsze jaka dać cenę wywoławczą i czy napisać że to fejk. Nie znam się na tym totalnie a zanim podważę oryginalność produktów u darczyńcy to może wszelkie wątpliwości
  • Odpowiedz
  • 1
@Slashdub Ale czy ja coś we wpisie napisałam o adresacie? Zadałam proste pytanie i nie prosiłam o żaden wywód na temat tego jak to wygląda, czy komuś się spodoba czy nie XD
  • Odpowiedz
@cytmirka No przecież można sie tego domyślić w pierwszej wiadomości i widać po fotce, ze to nie dla Ciebie. Nie wszystko trzeba pisać 1:1. I na proste pytanie, dostałaś prosta i krótka opinie. Opinie tworzy sie zwykle na podstawie badania organoleptycznego tutaj ograniczonego do samego wygladu. Zatem jak inaczej miałem wydać opinie, niż na podstawie wygladu. Zluzuj już bo widać, ze sie unosisz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz