Wpis z mikrobloga

powiedzcie mi ludzie czym wartościowym można się zająć w swoim wolnym czasie? #rozkminy #wykopjointclub #przegryw

ja przez ostatnie 15 lat zajmowałem się jedynie paleniem zioła i plątaniem się po wykopie/facebooku/youtubie

nawet grać nie gram bo mi się nie chce, a jak chce mi się to na kodach
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stary_grat: Zrób licencję na drony i trenuj. Gdy wygra trump i powie ruskim że mogą brać co chcą, to twoje umiejętności pilotażu się przydadzą do gruzowania ruskich. Sam bym tak zrobił, gdybym miał środki na głupoty
  • Odpowiedz
  • 0
@duzy240: na siłownie chodziłem kiedyś dawno temu przed czasami zioła i bardzo to lubiłem, ale teraz po 10 latach już nie potrafie się wkręcić.
nie umiem pływać i pływam w komiczny sposób tak że nawet dzieci się ze mnie śmieją, też myślałem o basenie, ale nie umiem zanurkować pod wode.
fotografia to całe życie mój stary z zamiłowania fotograf po mnie #!$%@?ł i śmiał się z moich kompozycji i kadrów.
lubie prędkość ale bałbym się jeździć na motocyklu w polsce bo to niebezpieczne i nikt nie patrzy w lusterka

kiedyś łuk sobie kupiłem ale z 3 strzał została mi jedna i więcej po strzałe chodziłem niż strzelałem
  • Odpowiedz
  • 1
@Spojler22: ej w sumie to myślałem o kupieniu se drona. ale o co chodzi z tą licencją? w sensie po prostu masz na myśli te pańsytwowe coś co umożliwi mi latanie dronem legalnie i tyle?
  • Odpowiedz
@stary_grat: Tak, chodziło mi o to pozwolenie, żebyś sobie przypału nie narobił. Co do łuku, to ja mam wiatrówki. Nie muszę chodzić po strzały. Kiedyś chodziłem do lasu, ustawiałem za pieńkiem (żeby nie oberwał) telefon z nagrywaniem w slowmo i celowałem do szyszek obok. A potem oglądałem co się działo z tymi szyszkami po trafieniu :)
To było przyjemne, tylko telefon mam tani, więc aparat w nim również. Do tego
  • Odpowiedz
@stary_grat: Znajdź drugą pracę.

A tak serio to nie mam pomysłu. Bez znajomych ciężko cokolwiek takiego robić. Ludzie będą ci sugerować siłownie albo mma, bo w zasadzie tylko tyle może przyjść do głowy.
  • Odpowiedz
@Eteres: kurs tańca nie jest taki zły. Tam chodzą też samotne panny. Wystarczy się uśmiechnąć i jakoś ubrać , pójść do fryzjera. Coś tam zagadac parę small talkow i nie wierzę że miałoby się nie udać. Mój ziomek co prawda ekstrawertyk ale się ultra wkręcił w baciate i chodzi tam kilka razy w tygodniu, mają wyjazdy imprezy itp. i tam mówił że pełno chętnych panien tylko niektóre mężatki...
  • Odpowiedz
@gosciu82: No tak było, nie zmyślasz.

Wystarczy się uśmiechnąć i jakoś ubrać , pójść do fryzjera. Coś tam zagadac parę small talkow i nie wierzę że miałoby się nie udać


Nieprawdopodobne ( ͡°
  • Odpowiedz