Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dari43: shorty na altach mogą być teraz bardzo zyskowne, szczególnie po tym skoku BTC. Ciekawe, które projekty padną pierwsze. Masz jakieś typy na te "gówna", które warto shortować?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@lubaxd: Ja bym obstawiał te które były w ciągłym spadku i wybiły się z All time nowa byłyby najlepsze bo to znaczyłoby że tylko BTC je pompował.
  • Odpowiedz
@LordAxe82: nie rozumiem dlaczego mialbym coś stracic jeśli coś ma być na szycie bo tym jest koniec hossy jeśli run = hossa, mnie ciekawi czemu op nagle uznał że shorty na altach bedą oplacalne skoro w marcu wiekszosc z nich byla 100% wyżej i takich postów nie widziałem, jeszcze coś mówi że od początku leciały w dół, jak od lipca 2023 praktycznie wszystko roslo
  • Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego mialbym coś stracic


@elementarz1: Bo większość przegapia moment szczytowy i jak zaczyna spadać to nie zamykają, tylko trzymają w nadziej że się odbije. I trzymają tak długo że kończą ze stratą.
  • Odpowiedz
@LordAxe82: to prawda, ale co mi to da jak już będzie po ptokach, mi chodzi o wspomniane przez opa shorty, chciałbym wiedzieć kiedy w nie wejść, żeby zarobić na spadkach altów, które nie chcą rosnąć
  • Odpowiedz