Wpis z mikrobloga

@KarolaG17: News z 13 lipca, wczoraj był na posiedzeniu Rady Ministrów. Ale zgadzam się, niedobrze to wszystko zaczyna wyglądać. Zwalanie na PiS na razie jest wygodne, ale wkrótce będzie znaczyło tyle co słynne "A za peło..."
  • Odpowiedz
  • 1
@Koziom: co to ma do mojego wpisu. W tym miesiącu wybrał się na wakacje, są to drugie oficjalne wakacje po ledwie pół roku rządzenia + chorobowe Kiedy była sprawa cpk
Do końca roku zdąży polecieć na 3 wakacje xD
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Generalnie ja mam gdzieś, że taki Tusk, Morawiecki czy Mentzen sobie jadą na wakacje ileś tam razy w roku, ich sprawa (o ile nie korzystają przy tym z publicznych pieniędzy). Ja się bardziej skupiam na ich dokonaniach w polityce, a nie życiu prywatnym. I jeśli chodzi o Tuska to przyznaję, że to najgorszy tydzień dla jego rządu od początku jego istnienia. Romanowski, bk0% i jeszcze przegrane głosowanie ws aborcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziom: a do tego próba usunięcia najlepszego ambasadora w historii czyli obecnego ambasadora USA na rzecz Klicha który jest skompromitowany
i tutaj są zgodni: Wojczal, gen Andrzejczak i ten drugi co z nim nagrywa w Kanale Zero
  • Odpowiedz