Wpis z mikrobloga

#lodz powiedzcie mi proszę czy w tym roku podczas summer festival komunikacja publiczna będzie bezpłatna tak jak rok temu? Za cholere nie potrafię znaleźć tej informacji.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@huudyy linia 600 czyli centrum do manufaktury? Nie jestem z Łodzi. Przyjeżdżam na placebo i royskopp ale w tamtym roku fajnie bylo śmigać tramwajami po calym mieście :) cebula jednak we mnie mocna a noclegi tanie nie były więc może chociaż tu by się udalo oszczędzić
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: 600 to była linia właśnie stworzona na festiwal, więc nie wiem do końca jak działała. Jak cebula silna, to obczaj sobie bilet weekendowy, 18zł za cały weekend jeżdżenia w strefie miejskiej.
  • Odpowiedz
@huudyy: Linia 600 miała za zadanie łączyć wszystkie sceny. Z Manufaktury jechała do Centrum, później na Księży Młyn gdzie były kabarety, do Monopolis gdzie była kolejna scena i chyba kończyła na Fabrycznym. Frekwencja była kiepska, po ŁTRze te autobusy jeździły puste, gdzie każdy tramwaj był pod dach zapchany.
  • Odpowiedz
@huudyy: W urzędzie miasta pracujesz? xd Gdzie auto zostawić, gdzie dokładnie będzie scena, wodę w butelce będzie można wnosić? I o ten transport, będą gdzieś darmowe wejścia, czy tylko rok temu były?
  • Odpowiedz
@arsze_nick: nie, w weekend jest darmowe parkowanie w całym mieście więc szukałbym czegoś względnie blisko centrum, scen jest kilka (manufaktura, monopolis i skrzyżowanie Kościuszki radwanska), transport nie był ogłoszony, wejście darmowe bo to impreza miejska.

:)
  • Odpowiedz