Wpis z mikrobloga

Ile czasu średnio zajmuje zrobienie prawa jazdy c+e i kwalifikacji wstępnej?

I czy macie jakieś sposoby żeby oszczędzić trochę własnego hajsu? Np czy robią z urzędu lub czy np po uzyskaniu uprawnień we własnym zakresie czesto kwalifikacje wstepna opłaca przyszly pracodawca?

#tir #zycietruckera
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rocky_b: w pracodawcę to się nie pakuj bo będzie lojalka, a takie oferty to głównie od ludzi do których normalni kierowcy nawet nie dzwonią

ze 3 miesiące trzeba liczyć
  • Odpowiedz
@rocky_b +1 do wpisu mirka wyżej

Sprawdź urząd pracy, tam raczej na pewno zrobisz c + 95 a E z własnej kieszeni. Znajomy był na bezrobociu i tak ogarnął.
Drugi temat to Pociąg do kariery. Zobacz czy jest w Twoim województwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zolwik89 jeśli bycie na bezrobociu to wymóg konieczny to lipa trochę bo mi by ciężko wogole się tam zapisać i nie wiem czy miałoby to sens finansowy. No chyba że oni wysyłają na takie kursy chętnych od razu że np w ciągu miesiąca możesz rezygnować z bezrobocia i iść pracować a kurs opłacony to wtedy by dla mnie to miało sens może.

Pociągu do kariery niema w Wielkopolsce niestety:(
  • Odpowiedz
@rocky_b mi zajęło od polowy lipca do konca stycznia, z czego #!$%@?łem jeden egzamin na poczatku grudnia i następny miałem na koniec stycznia + miałem z racji wieku pełną kwalifikację a nie skróconą, ponadto łączyłem wszystko z normalną pracą po 8.5h dziennie, stąd tak długo.

Tldr: 5 miesięcy, ale można krócej
  • Odpowiedz
@rocky_b: zapoznaj jakiegoś ukra za 250 Euro prawko B,C,E na ua.pózniej kwalifikacje i wymiana dokumentu na Polski.I jedź na autostradę zabijać.Jeździć trzeba lubieć.Nie tedy droga
  • Odpowiedz