Wpis z mikrobloga

To już druga #kawatime, pierwsza była po 6 rano. Znowu nie zdążyłem wstać na wschód slońca :( ale może jutro się uda. Najgorzej bo rano nie było prądu i w sumie to kij z lodówką - brak klimy to jest dopiero problem! Jako, że reszta familii spała to wyszedłem na rekonesans, w bloku prądu brak - ziomek z kawiarnio-piekarni obok pytał się mnie o prąd (tak się domyśliłem) to polowałem, że nie ma. Hotel obok miał, ale z generatora - przechodziłem i widziałem tego #!$%@? - wielki jak autobus xD
Krążyłem po okolicy i jak wracałem to już prąd był i wszystko wróciło do normy :D
W komentarzu daje zdjęcie zadaszenia kawiarnio/piekarni. Mają bardzo dobre chlebki/kawę/kanapki oraz ichniejsze słodycze. A co najważniejsze to co chwilę (zwłaszcza z rana) podjeżdżają tam loakalsi po jedzenie i kawę do roboty. A to jest najlepszy wyznacznik miejsc w takich turystycznych miejscówkach.
Koniec wysrywów.
Ps. Dzisiaj bez plażingu, chcemy pozaliczać resztę atrakcji w Rethymno (muzea i port wenecki).
#wakacje #kreta #grecja #oswiadczeniezdupy
acidd - To już druga #kawatime, pierwsza była po 6 rano. Znowu nie zdążyłem wstać na ...

źródło: temp_file923984436364572642

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@DelPierdo: taka zabawa praktykowana po sezonie turystycznym głównie bo turyści dzwonili na policję słysząc strzały xd
Kreta to najbardziej uzbrojony rejon Europy. Około 600k stałych mieszkańców i wg szacunków na wyspie znajduje się ponad milion sztuk broni (głównie nielegalnej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz