Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zgrywajac_twardziela: Nie chciałem być nachalny xD A tak naprawdę już kiedyś pisałem o tym dlaczego nie postuje swoich gier na wykopie. Wolę skupić się na konkretnych community reditcie. Grono odbiorców takich gier jest dość małe/wąskie i wolę skupić mój dostępny czas na dotarciu do nich :)
  • Odpowiedz
@Fat_Mo: Przecież Ty już zamieściłeś tutaj post, więc tak czy siak poświęciłeś czas żeby go dodać, a dorzucenie linka to ile roboty dla Ciebie, pół minuty? xD Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale, moim zdaniem, marnujesz świetną okazję do zdobycia kilku klientów, ten post jest w gorących, i kto wie czy jakiś # z tych 30 plusujących by się nie skusił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Z ciekawości
  • Odpowiedz
@Fat_Mo: Może gdyby UI nie było tak obrzydliwe. Grafika nie wiem jak to nazwać stylizowana? Ale ogólnie wygląda tragicznie. To może by się to sprzedało. Następnym razem może postaraj się doszlifować wszystko. Wiesz 2 lata na zrobienie gry i rok na szlify.

Ale i tak mega szacun że udało Ci się coś skończyć i wydać. Ja już 4 lata się męcze i końca nie widać. Ciągle zbieram feedback od znajomych,
  • Odpowiedz