Wpis z mikrobloga

Siemanko mam Problem z ps5. Po kilkunastu minutach grania nagle brak obrazu i info ze nie wykryto urządzenia na porcie hdmi. Zmieniany kabel i wejścia i to samo. Tv samsung. Na innym tv beż problemu można grać cały dzień. Macie pomysł? Bo mi już brakuje. #ps5 #informatyka #komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paki82 Nie wiem czy informatyka i komputery to dobre tagi.

Ale może z jakichś przyczyn PS5 ma jakieś automatyczne ustawienia rozdzielczości i zmienia coś w trakcie czego telewizor nie jest w stanie obsłużyć? Ale to taka mocno naciągana hipoteza ale możesz spróbować ustawić rozdzielczość albo wyłączyć jakieś HDR czy coś.
  • Odpowiedz
@paki82 Nie no nie uraziłeś mnie, nawet nie śledzę tych tagów ogółem po prostu tak zwróciłem uwage że może nie do końca poprawne :D.

No generalnie ze starszym sprzętem miewałem takie problemy, nie wiem na ile PS5 itp mogą mieć takie problemy bo w sumie używam pod jednym tv bez przerwy.
  • Odpowiedz
@paki82 ps5 ma ogólne problemy z telewizorami Samsunga, poczytaj sobie w necie, a jak wpiszesz model swojego tv + ps5 video issue to może nawet znajdziesz rozwiązanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kakaladze @rajman @PanKapibara po wyłączeniu w ustawieniach jakiego smart ustawienia wssystko śmiga. Sprawa dotyczyła kolegi więc nie wiwm dokladnie jaka to opcją ale powiedzialem zeby powyłączałem wszystkie auto usługi i jedna z nich było wlasnie to. Jak będę u niego to napisze jaka dokładnie opcją. Dzięki za info.
  • Odpowiedz