Wpis z mikrobloga

  • 0
@DEMONzSZAFY: W tym roku mr zoob(cudowne ze na jednej piosence takie liczby kręci), mery, lordofon i cherry spokojnie na dużą z takimi liczbami mogliby się znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Deathspeace: Nie no duże są tam nazwiska w świecie polskiej muzyki, jednak muzyk != zespół, przykładem może być Krzysiu gdzie nocny ma 140k słuchaczy, a jego solowy projekt 10k. Czy ulubiony przykład Slayera i Kerrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Huck9: Tak sobie myślę, że ludzi na takim spotify jest teraz pewnie więcej niż w takim 2022 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo kombinacji by można było robić... Ale nie za te pieniądze ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Huck9: ciężko bardzo ocenić po tych statsach co dałeś. Np. to że Sokołowski ma na swoim solo projekcie tyle, to jego realna rozpoznawalność jest dużo większa przez NK. Tak samo my w sensie Hamulec trochę olewamy Fejsa bo jest wymarły i na Instagramie i Tiktoku mamy 20 i 37 tys.

@barto142 Też się chcemy wybrać na Warning z chłopakami. Może się uda podejrzeć z kilku metrów, albo wypić piwo
  • Odpowiedz
@mikibn: Wydaje mi się że jednak trochę grupa docelowa, w którą celują dziewczyny z the Warning w stosunku do was jest trochę szersza. No ale jeszcze więcej odbiorców jest POPu, ale czy warto się tam pchać... Co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej i im i wam życzę za^#&*# koncertów
  • Odpowiedz
  • 1
@mikibn dlatego dałem cyferki ze spoti, daje nam to jakikolwiek obraz czy dana osoba jest słuchana na ten moment i jakkolwiek porównać jakiego kablibru grały zespoły w różnych latach. Nie da się porównać klasycznej kapeli z lat 90 do założonej rok/dwa temu, tak samo czy Sokołowski sam zbierze taką publikę jak nocny, gdzie ma inny repertuar, który jest poważniejszy. PS mam nadzieję że warning da fajny koncert
  • Odpowiedz