Wpis z mikrobloga

Gratulacje dla swarzędzkich kubkarzy. Zaprosili do organizacji gościa, który uważa, że promil to nie jest stan nietrzeźwości. Mężczyzna o wadze, wieku i wzroście Tomasza Adamka musiałby wypić pół litra wódki lub cztery piwa, aby osiągnąć taki współczynnik.

Brawo. Może córka Rafała Pasternaka zapamięta tę konferencję i kiedyś wsiądzie z wujkiem Boxdelem po czterech harnasiach do kabaryny, bo przecież "promil to #!$%@?".

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: "Mężczyzna o wadze, wieku i wzroście Tomasza Adamka musiałby wypić pół litra wódki lub cztery piwa, aby osiągnąć taki współczynnik."
Że co kurva? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: dołączył dzisiaj - #!$%@? na tik toka. Oświecę cię idioto, jakbyś go słuchał, to byś wiedział, że 0,8 promila jest w stanach całkowicie legalne. Czyli to nie on uważa, że to nie jest stan nietrzeźwości, ale całe stany ( ͡º ͜ʖ͡º) i co teraz?
  • Odpowiedz
  • 1
@Poyar: #!$%@?ów sto. zapraszam do pierwszego lepszego kalkulatora promili

@Seroxik nie ma to jak nazwać kogoś idiotą, a potem samemu na niego wyjść. 0,8 promila to 0,8 promila i taka zawartość wskazuje na upojenie alkoholowe. #!$%@? mnie obchodzi czy w USA, Panamie czy Bantustanie taka ilość za kółkiem jest dozwolona, bo w każdym wypadku oznacza spożycie około 60g czystego alkoholu (dla mężczyzny o wzroście i wadze Adamka).

To, że
  • Odpowiedz
@pawelswd: nigdzie nie napisałem, że we wszystkich, co nie zmienia faktu, że w zdecydowanej większości.

@Bohdan_P ale rozumiesz, że oprócz dopuszczalnej dawki alkoholu masz też samokontrolę tak zwaną? Jak np taki ty 40kg piwniczak, który najdalej gdzie był to w szkole, wypije 2 piwa to jest #!$%@?, ale nie dorosły, dobrze zbudowany chłop. Ale #!$%@? cię to boli, to jest dopuszczalne ty kiepie, rozumiesz? Więc nie rób zarzutu jemu,
  • Odpowiedz
  • 0
@Seroxik: Nie doczytałem nawet do końca, bo szkoda czasu. Masz mentalność menela (buahah samokontrola u pijusa) i zwyczajnie jesteś kretynem skoro relatywizujesz upijanie się xD Właściwie to wprost napisałeś, że w USA to można się #!$%@?ć 3 Harnasiami w 2h i #!$%@?ć po drodze xDDDD

Ty myślisz, że stan upojenia zależy od liczby piw na liczniku czy zawartości alkoholu we krwi wyrażanej w promilach? Pomyśl trochę, przypomnij sobie lekcje matematyki
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: Jakiś #!$%@? pet nazywa mistrza świata pijusem, to jest 21w w pigułce. Vet za vet, przeczytałem dwa zdania i już całkowicie stwierdzam, że jesteś jakimś niedojebem z tik toka. Dokładnie tak, napisałem że w stanach można sie #!$%@?ć 3 harnasiami i #!$%@?ć po drodze. A teraz #!$%@? bo schodzę do twojego poziomu.
  • Odpowiedz
  • 0
a. Dokładnie tak, napisałem że w stanach można sie #!$%@?ć 3 harnasiami i #!$%@?ć po drodze.


@Seroxik: Widzisz, ty jesteś tak głupi, że nawet nie podejrzewasz dlaczego wziąłem cię za skrajnego idiotę o mentalności menela. Homo sovieticus menelus

że jesteś jakimś niedojebem z tik
  • Odpowiedz