Wpis z mikrobloga

#warszawa #motoryzacja #bmw #samochody

pytanko mireczki, od razu zaznaczam że to nie po to, aby wyrwać młode lafiryndy spod liceum, mianowicie wymieniał ktoś zderzaki w bmw 540i czy ogólnie w serii g30 na take m5 look?. Oczywiście powtarzam, nie jebne se na klapę znaczka m5, po prostu bardziej mi się podoba prezentacja samochodu w tych zderzakach z mki, ale że jestem biedy, a to 4.4 v8 to jakiś lump to sobie takiej nie kupie:(
Jeśli ktoś czynił takie cuda, to jak to wygląda bez poszerzeń m5 i ogólnie, ewentualnie co trzeba wyczarować, żeby to 40i wkleić oryginalne zderzaki m5? da się tak? macie kogoś poleconego w wwa kto mi nie wytnie katalizatora przy okazji usługi???
  • 4
  • Odpowiedz
@CzTeRyZeRoV8 Turki często klepią zderzaki i body kity, żeby zmienić E46 w F30 xD, mają rozwiązanie na każdy portfel i potrzeby, najbardziej polecam grupy na FB, dużo informacji i szybko dostępne. W linku profil montażysty, pokazuje jak mieści się zderzak z AliExpress w takiej becie, trzeba go jeszcze pomalować więc potrzebny Ci jakiś lakiernik. W trzecim linku grupa, użyj tam narzędzia szukaj i wpisuj frazy typu "m5 bumper", "M5 look" itd., znajdziesz bez problemu. Szczególnie polecam grupy zagraniczne, najlepiej z USA, tam jest najwięcej chętnych na modyfikowanie samochodów w różny sposób, u nas zaraz zwyzywają Cię od biedaków.

Jeśli mi się przypomni to odkopię jak składali taką na pełne M5.

https://www.facebook.com/share/p/PFxmHSWAdAcv5Ugi/
  • Odpowiedz