Wpis z mikrobloga

Hej, mam takie pytanie, testuje różne atyperspiranty również polecane na wykopie :D kupując nowe koszulki zaryzykowałem i wybrałem ziaja yego, niby pod pachami pachnie itp jednak widzę ze na białych koszulkach już pojawiają się żółte zabarwienia ..... Testowałem old spice bearglove wydawał się być obiecujący jednak po nim pachy swędziały i teraz nie wiem czy warto ryzykować innej wersji tego old spice czy też po innych będą pachy swędziały a chciałbym mieć o nim jakieś zdanie ;D na wykopie polecali również Ałun który jest dostępny wszędzie w sztyfcie i tak sam już nie wiem :D Old spice najbardziej kusi jakiś inny niż ten aktualnie uczulający ;D
#antyperspirant #kosmetyki #perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qwerty1991 to ja ci jeszcze bardziej zamotam ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam ten, najlepszy jaki miałam. Zapach neutralny, trzyma cały dzień pracy w pocie czoła, nie plami na pewno czarnych koszulek - białe nie wiem, ale opakowanie twierdzi, że nie. Wart tych 30 zl (ktoś kiedyś polecił na wykopie, podaję dalej)
BillieJane - @qwerty1991 to ja ci jeszcze bardziej zamotam ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam ten, na...

źródło: temp_file133956988727099712

Pobierz
  • Odpowiedz
@qwerty1991 Pojawiają się zabarwienia, bo antyperspirantu nie nakłada się przed zało-eniem koszulki rano. Wieczorem weź prysznic, nałóż na czystą, suchą skórę antyperspirant i idź spać. W nocy się wchłonie i będzie działał o wiele lepiej niż nałożony rano, rozsmarowany na koszulce i wypchnięty ze skóry przez pot. Sprawdzone, działa, nawet tani Ziaja yego w ten sposób działa o niebo lepiej niż antyperspiranty za 50zł nakładane rano. Wieczorem po prysznicu antyperspirant a
  • Odpowiedz
@RumClapton: Potwierdzam. Też denerwowały mnie ślady na koszulkach po dezodorantach. Zacząłem używać Ziaja Yego na noc i dodatkowo jeszcze kulki invisible z Nivea Man przed ubraniem się i gra gitara. Brak potu, brak plam.
  • Odpowiedz