Wpis z mikrobloga

Może to moje boomerskie myślenie, ale telefony dotarły już chyba na etap w którym znalazły się komputery jakieś 15 lat temu, czyli brak rozwoju. Niby nowe ekrany, szybkie ładowanie, szybkie pamięci i CPU. No ale nawalone modeli od groma, no i pewnie dopiero te za 4000 PLN wzwyż nie mają wad. Rozwaliłem moje poczciwe MI 9, no i kupiłem oneplus Nord 3. Wszędzie chwalą ten telefon, a u mnie co kilka rozmów są problemy, nie słychać rozmówcy, zrywa połączenie. Co druga płatność NFC nie przechodzi (za szybko zabrano kartę - taki komunikat jest a trzymam cały czas telefon przy terminalu). W samochodzie po włączeniu android auto co chwila komunikat że telefon się przegrzewa i wyłącza dane, włączając hot spot to podziała 10 minut i ugotowany. Przez to przegrzewanie praktycznie się nie ładuje, wyjeżdżam z 60%, po 3 godzinach jazdy mam 64%. Już mnie tak #!$%@?ł, że kupiłem nowy ekran, obudowę, baterię i płytkę z USB do MI9 i będę go reanimował. MI9 był jeszcze spoko choć poprzedni telefon, LG V20 był jeszcze lepszy i mimo że ma prawie 7 lat to jest najlepszy z tej trójki, tam są bebechy najwyższej klasy. No i idąc jeszcze dalej to 12 letnia nokia 808 też jest lepsza.

#oneplus #xiaomi #smartfon #gorzkiezale
  • 1
  • Odpowiedz