Wpis z mikrobloga

Mam przeczucie ze Kasjo bedzie jechal z Adamkiem tak jak zwykle, nie jakas stypa ze szacuneczek sportowy dla legendy tylko bedzie go podkrecal po swojemu, dla Kasjo lajf is lajf, lajf is brutal on jest samograjem, jemu pewnie wisi kogo bedzie wyzywal, a na Adamka jest calkiem sporo rzeczy do wyjecia XD #famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@jankowalski811: hmm #!$%@?? Albo łagodniej - pod wpływem alkoholu? Tak jest burda była jak sam #!$%@?, nie widziałeś miliona filmików po necie? Chłop wbił do kabiny #!$%@?ł pilotom i podobno chciał sam lecieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Seroxik jesteś przykładem, że freak fighty nie są dla dzieci i jak negatywnie to wpływa na ich postrzeganie rzeczywistości. Taka osoba jak ty myśli że jak ktoś dobrze bije się po ryjach to z automatu robi to z przyzwoitego człowieka o którym nie można powiedzieć prawdy. Później takie dziecko myśli że konflikty rozwiązuje się siłą a osoby ponadprzeciętnie inteligentne są niżej niż ktoś kto umie się bić po ryjach. Adamek nie
  • Odpowiedz
@Seroxik no rozmawiaj z debilem to sprowadzi ci do swojego poziomu i pokona doświadczeniem...Napisałem że to że był dobrym sportowcem nie świadczy o tym że jest przyzwoitym człowiekiem, bo nie raz pokazał że nie jest a ty mi wyjeżdżasz że mój ojciec wstawał oglądać jego walki. Nie rozumiesz wogole co się do ciebie mówi i rozmowę zakończam
  • Odpowiedz
@jankowalski811: przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, tylko ze zrozumieniem. Sam dojdziesz już do wniosków, bo te pare IQ musisz mieć. Dopowiadasz sobie coś, niby wcześniej pisałeś, a słowa wcześniej o tym nie wspomniałeś, bo freak a sportowiec to inna sprawa. Jak dla ciebie nie jest przyzwoitym człowiekiem bo sie #!$%@?ł przed lotem, to o czym my dyskutujemy?
  • Odpowiedz
@Seroxik masz swojego Adamka zjebku xD wczoraj jedna osoba weszła na konferencję i się z nikim nie przywitała. Jedna jedyna taka osoba, zgadnij co to za burak xD napisałem ci że trzoda w samolocie to tylko wierzchołek góry lodowej a ten typ codziennie potwierdza jaki. Jest burakiem
  • Odpowiedz
@jankowalski811: ja #!$%@?, ty serio jesteś dorosłym typem? W życiu bym się nie przywitał, a raczej nie podawał graby jak cymbał 30 osobom po kolei, co to za idiotyzm. Jaka trzoda w tym samolocie? stary 2024 rok, jakby tam było cokolwiek grubego to byś miał 15 filmików z każdej perspektywy ( ͡° ʖ̯ ͡°) A może coś innego? Taki zły człowiek, a ty jedną akcję sprzed
  • Odpowiedz