Wpis z mikrobloga

włączyłem sobie ściek zwany republiką, gdzie czerwony na ryju reporter (choć wiekiem bardziej przypomina stażystę) gorączkowo tłumaczy, że

pod mieszkanie posła Romanowskiego zjeżdża co raz więcej policji, a samo zatrzymanie odbyło się jakby dotyczyło jakiegoś gangstera albo członka zorganizowanej grupy przestępczej

xDDD

tak się składa, misiu malinowy, że udział w zorganizowanej grupie przestępczej to jeden z zarzutów postawionych temu gagatkowi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

potem bóldupił, że wszyscy zaangażowani w ten proceder poniosą odpowiedzialność karną i polityczną xD
ale najlepsze na koniec

pod blokiem jest bardzo wiele samochodów policyjnych typu transporter, które kojarzą się z filmami gangsterskimi, są to poważne pojazdy i oznacza, że siły przeznaczone na zatrzymanie posła są bardzo duże


XDD

#bekazpisu #republika #bekazprawakow #sejm #polityka
mmenelica - włączyłem sobie ściek zwany republiką, gdzie czerwony na ryju reporter (c...

źródło: czerwony kartofel

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@mmenelica: też słucham tego pajaca. żenujący jest.

"my pokazujemy na żywo, władzy to nie na rękę"

tymczasem na TVN24 na żywo zatrzymanie Romanowskiego.

teraz chce wejść do środka jako gość pana posła :D
  • Odpowiedz
@mmenelica: ja #!$%@?ę, co ten paskowy xD „bodnarowcy Tuska”? Przecież samo „bodnarowcy” jest określeniem, czyja to ekipa, ale betonowemu elektoratowi trzeba tłumaczyć, że to wszystko wina Tuska xD
  • Odpowiedz