Wpis z mikrobloga

#famemma ale tu dzieci przyszło od czasów marconia, masakra ( ͡º ͜ʖ͡º) drugi tik tok normalnie, nie da się tagu przejrzec, bo dzieci myslą ze sa smieszne jak ruchaja zart sprzed 5 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seroxik: Ah kiedyś to były czasy, te wielogodzinne dyskursy na temat zasadności oskarżeń Piotra Szeligi w stosunku do Araba, analiza rozstępów na głowie bestii Piechowiaka, czy festiwal niechęci do nowoprowadzącego Huberta Mściwujewskiego, który każdemu kojarzył się z tym przemądrzałym #!$%@?ącym kolegą z gimnazjum.
  • Odpowiedz
@Seroxik: zawsze jak coś się działo to było to omawiane w 50 wpisach o podobnej tematyce w ciagu dnia po prostu teraz zaczeles na to zwracac uwage bo fakt bezbekow jest zauwazalnie wiecej
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojciech_Skupien: no właśnie ja też, a dzisiaj wszedłem na pare minut to cala strona #!$%@? w WG ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@GibolXD nie no więcej to mało powiedziane, ja się czuje jakbym tik toka przeglądał czasami ( ͡º ͜ʖ͡º) a dzisiaj to już abstrakcja
  • Odpowiedz
  • 0
@Agent007cm: to teraz rozumiem, czyli to ty jesteś ten od ruszających ustami przy czytaniu? Dlatego tak się upominałeś, że też jesteś w grupie? Ok, niech będzie
  • Odpowiedz
to teraz rozumiem, czyli to ty jesteś ten od ruszających ustami przy czytaniu?


@Seroxik: Bardzo kiepsko ci idzie wnioskowanie, bo z tego, że bawię ludzi ponadprzeciętnie inteligentnych nijak nie da się wywnioskować jak zachowuję się podczas czytania.
  • Odpowiedz