Wpis z mikrobloga

Nie no, #otomoto chyba pogięło xD Za wystawienie samochodu (około 70k brutto) na 14 dni życzą sobie 100 zł, a na 30 dni z jakimiś promowaniami 150 zł xDDD

Cenę bym jeszcze przeżył (bo wystawiłem) ale jak masz konto prywatne to nie wystawisz ogłoszenia z filtrem "faktura VAT" bo to jest opcja tylko dla konta biznesowego gdzie jest pakiet 1-5 ogłoszeń za... 370 zł brutto w najniższym pakiecie a w takim co był dla konta indywidualnego to tylko 860 zł brutto xDDD No to cyk, odstąpienie od umowy.

#motoryzacja #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
@Rst00: Ten brak opcji zaznaczenia faktury VAT w ogłoszeniu dla prywatnego sprzedawcy to cios w żebra.
Mają monopol to sobie robią co chcą, zaraz wymienią 3/4 kadry na Pajeetów to nawet na infolinii nic nie załatwisz (jak na olx, a to przecież jedna spółka).
  • Odpowiedz
@Rst00: akurat jestem w temacie bo mam wystawiony samochód. Wziąłem ten najwyższy pakiet, jakieś promowanie na stronie głównej itd. Po tygodniu liczba odwiedzin spadła do 1. Musiałem znów wydać ponad 150 zł żeby mieć szansę na jakąkolwiek widoczność.
  • Odpowiedz
  • 0
@OrzechowyDzem: dokładnie, JDG w Polsce jest najwięcej, czasami masz 1-2 auta które po prostu rozliczasz w działaności i nie możesz normalnie wystawić bo otomoto jest skichane. Pytałem na infolinii to powiedziała mi babka że zmienili to w czerwcu zeszłego roku i od tego czasu prywatne konto nie mogą wystawiać "z fakturą VAT".

Co ciekawe jakoś przy wystawianiu i edycji możesz określić czy to cena brutto czy netto i jak zaznaczysz
  • Odpowiedz
  • 0
@fotograf_warszawiak: no niby można tylko że np. ja do tej pory szukałem zawsze przez filtr i zaznaczałem go zawsze przez co Twoje ogłoszenie i tak by mi się nie pokazało... Co za durnie tam pracują to ja nie wiem...

@OrzechowyDzem nie sprzedaję na wykopie, cenię sobie prywatność a to jednak portal ze śmiesznymi obrazkami. Chciałem się tylko wyżalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz