Wpis z mikrobloga

Wiem, ze pewnie wielu z Was uwaza cale krypto za scam, moze i slusznie, moze nie. Obilo mi sie ostatnio o uszy, ze jakis koles z #loveisland prowadzi jakies kursy o tradingu krypto i bierze za to jakies grube siano, wyglada jak typowa piramida finansowa. Nazywaja sie " Take profit crew". Jest takich duzo, wiadomo. Problem w tym, ze koles jest popularny przez ten program w telewizji, wyglada to na typowe lowienie frajerow. Ktos moze sie w tym temacie wypowiedziec? Skoro teraz taka akcja na cisniecie z #frajerzyzmlm to moze by tutaj tez troche zadzialac? Ktos cos o nich slyszal? #takeprofitcrew #takeprofitcryptocrew #kryptowaluty
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rabbitat: Według zakładki "polityka prywatności" na ich stronie, Pan Franek Rumak mieszka we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej 35/10, mało prestiżowa lokalizacja na dla potężnego multimiliardera.
  • Odpowiedz
  • 1
@andrzeju1 czy ja wiem czy misje... w sumie to nawet takie golenie frajerow jest na reke dla spoleczenstwa bo przeciez ktos te proste prace jak przewracanie burgerow musi wykonywac xd
  • Odpowiedz