Wpis z mikrobloga

@ranking: no ale wykopki w kółko #!$%@?ą o tym, że babay powinny być obowiązkową służba wojskowa, a secret service to takie jakby wojsko. Więc czego chca wykopki?
  • Odpowiedz
  • 0
babay powinny być obowiązkową służba wojskowa

@Tajlosfit: Moją intencją było w pewnym sensie wskazanie na tę hipokryzję w myśleniu wykopków, choć celowo napisałem ten wpis nie wprost i pewnie można go różnie interpretować.

Wg. mnie obowiązek służby wojskowej, jeśli mielibyśmy już wprowadzać, to tylko dla mężczyzn. Dobrowolna służba dla kobiet i mężczyzn wg. rzetelnie sprawdzanych umiejętności, bez parytetów i obniżania komukolwiek wymagań.
  • Odpowiedz
@ranking: ja myślę że ten parytet w secret service ma służyć czemuś innemu. Kobiety też są ochraniane, i mogą sobie życzyć do ochrony głównie kobiet. No i wizerunkowo lepiej to wygląda. Mimo że wprowadzają parytet płci, nie oznacza to ,że wymagania się zmniejszą. Kobieta będzie musiała wykazać swoje biologiczne maksimum. Jakbyśmy posługiwali się argumentem siły płci, to wiele kobiet na świecie byłaby po prostu bezrobotna, a dużo miejsc pracy nieobsadzonych.
  • Odpowiedz
Kobiety nie nadają się do takich zadań, więc choćby pobór do wojska na stanowiska bojowe powinien dotyczyć tylko mężczyzn.


@ranking: A ja ci powiem, że kobiety nadają się bardziej do wojska(piechota) niż np. do policji, gdzie trzeba umieć obezwładniać ludzi co kobietom, które z reguły są drobniejsze może sprawić problem, a w wojsku wystarczy zabijać i to zbytniej siły nie wymaga, bardziej celności, bo używa się karabinu.
  • Odpowiedz