Wpis z mikrobloga

Różalski odmówił udziału w walce freak fight bo jego aktualna kondycja i sprawność psycho-fizyczna jest tak fatalna że dostał by #!$%@? nawet od Jacka Murańskiego. Cały ten mit o jego jajach i honorze to tylko pretekst, oni po prostu wiedzą że zrobiłby z siebie pośmiewisko na całą Polskę.
Change my mind.
#mma #famemma #ksw #primemma #cloutmma #ufc
JicchakPerec - Różalski odmówił udziału w walce freak fight bo jego aktualna kondycja...

źródło: ASR06037

Pobierz

Czy Różalski nadaje się do jakiejkolwiek poważnej uczciwej walki?

  • Tak 17.4% (25)
  • Nie 82.6% (119)

Oddanych głosów: 144

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JicchakPerec: to jest najwiekszy pet ever:
-zalozyl fundacje dla zwierzat-każdy pet, gangster, wardega zawsze se wybiela ryj zwierzetami, dlaczego? no bo jakby pomagal ludziom to ci zawsze opowiedza jak defraudwałeś pieniadze na niego a zwierzeta jak i ryby głosu nie mają
-stal sie popularny bo wydziabal se ryj- bo co on tak na prawde wygral? skąd go znacie?
-pelno chłoporzumumizmu, ostatnio szczucie na migrantów- sorry wolabym mieszakać obok pakistanczyka niż
  • Odpowiedz
@SergioMinetti: tak, tez obok kurda, bośniaka, turka.
pakistanczyk pracowal w kiosku, kurd w h00j mi pomogl ze az skzoda wymieniac, od bośniaka miałem wifi za darmo a turek pomagal mi z sprawami na miescie. a i jeszcze pracowałem dla afganskiej rodizny aczkolwiek mieszane uczucia mam do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SergioMinetti: czyli byles karaluchem z polski ktory meiszkal w meiscie dla innych karaluchow z tzreciego swiata to nic dziwnego ze masz takei wspomnienia.
a skoro 7 lat mieszkałeś w Birmingham i nie udało ci sie zmienic lokalizacji to troche mówi jakie masz perspektywy XD
  • Odpowiedz