Wpis z mikrobloga

Po rozmowie z kilkoma osobami z tagu chuop zamierza iść w poniedziałek zacząć trenować MMA i poskromić gnębiących go w szkole oskich
Życzcie powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@sperg44: Gdyby mnie ktoś gnębił w szkole to bym się nie patyczkował i brał ze sobą gaz pieprzowy albo paralizator to by się #!$%@? nauczyły żeby nie zadzierać
  • Odpowiedz
@sperg44: Nie bierz paralizatora #!$%@? mu ołówek do oka a jak ktoś się będzie pytał co do #!$%@? to mów że cię szarpał i się broniłeś.
  • Odpowiedz
@sxilll: Ani gaz ani paralizator nie da lekcji do zapamiętania ponieważ wywołany przez nie ból jest bardzo krótkotrwały i raczej nawet to ciężko nazwać bólem a silnym dyskomfortem, w większości przypadków uniemożliwiającym kontynuowanie ataku ale jednak tylko krótkotrwałym dyskomfortem. (Sam na sobie testowałem i nie było to na tyle dotkliwe, że trochę wcięty dałbym się namówić by dobrowolnie zrobić to jeszcze raz) Co innego znajomość dobrych ciosów(bo wszelakie narzędzie to
  • Odpowiedz
@SarahC: Atak narzędziem na oko jest prawie niemożliwy do wykonania bo mamy bardzo sprawne odruchy ochrony głowy a atak na oko z oczywistych względów jest prawie zawsze zauważony(co ciekawe średnio nam idzie unikanie atakow na głowę wykonanych nieuzbrojoną ręką jeśli tego nie trenowaliśmy, wygląda na to że obijanie sobie ryjów mamy zakodowane ewolucjnie jako odpowiednik walki o dominację u innych gatunków) więc lepiej zbudować dystans i wykorzystać umiejętność celnego rzucania
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@damch dokładnie taki mam zamiar. Nie mam zamiaru chodzić na siłownię która sprawi że będę miał trochę bardziej nabite ciało i wciąż ryj incela i dostać w łeb od wzrostaka oskiego.
Mój plan to MMA + BJJ i siłownia to tak typowo pod eksplozywnosc i pod MMA a następnie zrobić krucjatę przeciwko patusom. Po kolei będę im zakładał skretowki na kolana albo dźwignie na łokieć przy ich różowych ( ͡º
  • Odpowiedz
@sperg44: To etap drugi, najpierw musisz opanować etap pierwszy - psychikę. Nie możesz pozwolić by strach cię sparalizował lub zdekoncentrował lub adrenalina popychała do szybkich, silnych ale bezmyślnych działań. Obawiam się że część psychiczna, wbrew temu co by mogło się wydawać nie przychodzi wraz z wyszkoleniem i wiarą we własne umiejętności.9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@damch no dokładnie niektórych to myślę że bym mógł pokonać ale po kilku obskoczonych #!$%@? w proporcji 3v1 to już psycha siadła
Dlatego nie będę też robił jakiejś pajacerki z przesadą w drugą stronę że będę ich sam pierwszy bez powodu atakował
  • Odpowiedz
@damch: Wrzucasz ołówek w rękaw, blokujesz ze dwa ruchy przeciwnika i dalej ty już wiesz co. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to mówią w Chinach udana defensywa w większości wypadków wpływa na wygranie walki. A jak go złapie i złamie to trudno, spróbować zawsze można bo nic nie kosztuje.
  • Odpowiedz
@sperg44: Jesteś na drodze donikąd. Sztuki walki powinny wynikać z samodoskonalenia się, od obrony jest policja z wojskiem oraz ucieczka. Jak masz się uczyć walczyć żeby pozabijać parę patusów to weź nóż umaczaj w kwasie wbij im w ciało i tak będzie szybciej i wygodniej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SarahC ja chcę się nauczyć bronić a nie losowo atakować już to pisałem
Nie zamierzam dźgać ich nożem żeby z nich zrobili ofiary w mediach, moi starzy będą musieli im płacić odszkodowanie albo ich rodzinom a ja dostanę 25 lat
  • Odpowiedz
Jak to mówią w Chinach udana defensywa w większości wypadków wpływa na wygranie walki.


@SarahC: Nękać przeciwnika nieustającą ucieczką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz