Wpis z mikrobloga

Kiedyś Ameryka to było coś, po prostu marzenie. A teraz? Od czasu prezydentury Trumpa zrobiło się z tych USA gówno-państwo i każdy normalny człowiek wybierze Europę ponad USA. Wolę nawet Polskę.

Ich stan pokazuje zestaw kandydatów na prezydenta - szaleniec kontra schorowany dziadek. I oczywiście wybiorą najgorzej jak mogą - szaleńca. Ciekawe, czy za rok-dwa będą w stanie poznać swoją ojczyznę.

#polityka #usa #4konserwy #neuropa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours marzenie było tylko dlatego, bo tak pokazywali w telewizji. Naoglądał się człowiek ładnych widoczków i ładnych ludzi w Słonecznym Patrolu, Beverly Hills 90210 czy Dynastii i myślał że każdy tam tak żyje. Ja oglądałem za gowniaka Szybkich i Wściekłych i myślałem że tam to jest normalne że wszyscy sobie tuninguja samochody xD

Pamiętam też jak jako nastolatek oglądałem w tv dokument o amerykańskiej służbie zdrowia i ich patologii to potem
  • Odpowiedz
@Gours: Po prostu zbyt silna propaganda w mediach totalnie ogłupiła społeczeństwo. Akurat miałem tę (nie)przyjemność być w Stanach dwa razy i to akurat w tym samym stanie co postrzelono Trumpa, w Pennsylvanii. Niby fajnie ten czas wspominam, tamtejsi Amerykanie dość sympatyczni, aczkolwiek nie dość że na wielkich lotniskach syf (W Dulles nie były wysprzątane kible i połamane drzwi xD) to jeszcze w samych Stanach dużo rzeczy jest obsługiwana bezgotówkowo, np.
  • Odpowiedz