Wpis z mikrobloga

@Iluvmaids: Jak by nie patrzeć w dwa i pół roku zajęła 1/5 terytrium wroga nie dysponujac nawet przewaga liczebna a Ukraina przy wsparciu całego NATO i dostajac kolejne wunderwaffe bohatersko cofa się na z góry upatrzone pozycje wciagajac ruskich w pułapkę ()
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: Dobra, nie wiem po co, ale wdam się w dyskusję z miłośnikiem ruskiego miru (albo regularną onucą) we wpisie który i tak lada moment zniknie w odmętach internetu.
Po pierwsze. Ta wojna to jedna wielka kompromitacja SZ Rosji i upadek mitu ich potęgi militarnej i żadna ilość waszego jazgotu tego nie zmieni. Każdy dzień trwania tego konfliktu tylko tego dowodzi (vide czołgi-stodoły, szturmy na motorach czy ostatnio coraz częstsze ataki orków-kamikaze którzy wrzucają na pozycje obrońców miny przeciwpiechotne). A te paręset metrów dziennie, które pokonują orki przy ogromnych stratach, to tylko miara tej kompromitacji. Dosyć powiedzieć, że gdyby ktoś w dniu 24 II 2022 ktoś mi powiedział, że w 14 VII 2024 ta wojna ciągle będzie trwała, to bym go wyśmiał i powiedział że to niemożliwe, bo przecież Specnazowcy to niezniszczalni nadludzie, a T-90 to maszyna na równi, albo nawet lepsza niż Abrams, prawda?
Po drugie

nie dysponujac nawet przewaga liczebna

tak było na początku tego etapu wojny, gdy Rosja nie doceniła i zlekceważyła Ukrainę. Obecnie Kacapia ma przewagę ilościową na każdym
  • Odpowiedz
@Iluvmaids: Łoooo panie dawno nie widziałem takiego desperackiego nagromadzania wycieczek osobistych, chochołów, slippery slopów, kalek propagandowych majacych przykryć brak jakichkolwiek solidnych argumentów XDDD

Dobra odcedzimy trochę to szambo i spróbujemy coś z tego intelektualnego stolca ulepić.

Po pierwsze. Ta wojna to jedna wielka kompromitacja SZ Rosji i upadek mitu ich potęgi militarnej i żadna ilość waszego jazgotu tego nie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: Oho, widzę że Tawariść Moskal poczuł intelektualną wyższość nad fajnopolakiem i uznał że pięknie go rozjechał. No ale dobra, jeszcze jest weekend, więc jedziemy z tym szałotem.
Po pierwsze

kalek propagandowych

wyjaśnij mi gdzie te kalki propagandowe w moim wpisie? Staram się odsiewać propagandę zarówno jednej jak i drugiej strony tego konfliktu.
  • Odpowiedz
@Iluvmaids: Co się tak emocjonalnie zaangażował cumplu? Skup się bardziej na argumentach jak na kiepskich wycieczkach osobistych to może coś sensownego sklecisz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Staram się odsiewać propagandę zarówno jednej jak i drugiej strony tego konfliktu.

Jak bym był złośliwy to bym powiedział że marnie ci to idzie powołujac się na twoje własne słowa o tym jak miota się twoje pistrzeganie tego konfliktu. Ale złośliwy nie jestem.

A jak inaczej wyjaśnisz że specoperacja militarna trwa już 2,5 roku? (…)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: Dobra, towarzyszu, ja poniekąd odpuszczam, jest już późno, nie mam siły, dopijam drinka i idę spać. Jeśli wam ulży, to uznajcie że rozjechaliście kolejnego fajnopolaka odurzonego ukraińską propagandą. I ok, w pierwszym wpisie może pojechałem wycieczkami osobistym, w drugim już się pohamowałem, więc samemu wyluzuj cumracie.
Zatem na sam koniec

Jak bym był złośliwy to bym powiedział że marnie ci to idzie powołujac się na twoje własne słowa o tym jak miota się twoje pistrzeganie tego konfliktu. Ale złośliwy nie jestem.

Ciągle nie wskazaliście tych kalek propagandowych w moim wpisie. Ładnie
  • Odpowiedz