Wpis z mikrobloga

Wrzucam update, dwa tygodnie za mną, w zeszłym spotkanie z panią kurator (fajna babeczka). Dowiedziałem się, że na święta nie pojadę, bo mam za krótką karę. Jakby ktoś z #warszawa chciał ze mną zjeść jajko, to zapraszam. Okazuje się, że opaska nie jest jakoś specjalnie problematyczna, tylko muszę zakładać skarpetkę pod spód, bo obciera.

Parę dni temu wróciłem ze sklepu o 22:02 i na następny dzień miałem telefon od kuratorki z prośbą o wyjaśnienie powodów naruszania warunków dozoru, także nie ma to tamto.

Tu więcej, jeśli ktoś nie wie --> #jestemprzestepca

1/6 kary za mną, pozdrawiam :)

#dozorelektroniczny
p.....y - Wrzucam update, dwa tygodnie za mną, w zeszłym spotkanie z panią kurator (f...

źródło: comment_YXjzFKhdppxwdFDy1yMiusvJ35ALEX3f.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ie rozumiem takiego racjonalizowania szkodliwych spolecznie zachowan. zawsze jest ta sama gadka: bylem glupi, hurr bledy mlodosci. jakos nigdy nie stalem 'pod murem' i nie 'musialem' czegos takiego 'zrobic', by 'ratowac swoj tylek'.


@zombiag: no masz rację, nie ma usprawiedliwienia dla tego, co zrobiłem - grunt, że jest kara i cieszę się, że nie jest bardzo dotkliwa
  • Odpowiedz
@zombiag: nie potrafisz tego analogicznie przełożyć na sytuację kolegi i to, czego Ty nie rozumiesz? szkoda. napiszę więc wprost - w różnych sytuacjach są ludzie i to, że Ty w takiej nie jesteś, nie znaczy, że nigdy nie będziesz i nie wiadomo, jak się zachowasz. teraz możesz być pewien, że tak byś nie zrobił, a życie może to zweryfikować. ja więc nigdy nie miałam raka, ale nie neguję jego istnienia
  • Odpowiedz
@SScherzo: przecież mam konsekwencje - gdybym załatwił sprawę na czas byłoby lajtowo. tego się nauczyłem. no i tego, że polskie sądy to nie jest bezduszna machina. której celem jest zgnojenie obywatela, ale tego już wykopki nie ogarną :p
  • Odpowiedz
@paffnucy: O #!$%@?, mój młody miał to samo. Obroża dla zwyrodnialca xD Tylko, że na naszym zadupiałym podkarpaciu młody sobie chodził gdzie chciał a telefon nie dzwonił. #!$%@? robił imby, moja młoda podnosiła słuchawke i chciała zadzwonić to nikt nie odbierał. Co najśmieszniejsze - młody ogarnął patent - ten telefonik/adapter ma zasialnei awaryjne i jak sie z prądu odłączy to działa na tym ... no to młody sobie jebnął taką
  • Odpowiedz