Wpis z mikrobloga

#wroniecka9 Moja top lista afer pielgrzymkowych podzielcie się czcigodni swoimi
11. Zjazd łyso busa z promu, gdzie się zawiesił było to na pierwszej w pełni strimowanej pielgrzymce afera trochę zapomniana
10. Karetka i policja na pielgrzymce ktoś dla żartu bądź nie wezwał dla matki Misia karetkę - sanitariusze chcieli pomóc starszej kobiecie oczywiście zostali zwyzywani a przecież nie mieli złych intencji
9. Obgadanie pani z tatuażem, która ugościła sektę - typowe dla Misia zachowanie - ogólnie każdy kto im pomaga ma jakąś wadę i na drugi dzień jest obadany na kazaniu
8. msza we wsi, Misiek na pierwszej pielgrzymce rozbił obóz pod kapliczką przydrożną i zwołał ludzi na msze, biedne stare babki obsłuchały na JP2 i heretyka Bergolia xD
7. Włączenie czatu podczas modlitwy też jak pamiętam pierwsza pielgrzymka, na której jeden z młodych ludzi obsługujących strima włączył czat i można było komentować na bieżąco wydarzenia pielgrzymkowe
6. Wyrzucanie 50 m za pielgrzymkę - zbiorczo każdy chyba został wyrzucony łącznie z łysym.
5. Człowiek od Wojtka z Normandii - szur, który na strimie Wojtka wyjawił kulisy sekty, a chwilę z nimi szedł
4.Słynne kazania do matki - też zbiorczo jedno o rozumie kury, drugie o dopuszczeniu do aborcji siostry,
3. Wyśmiewanie Gacha - całą pielgrzymkę Misio dogryzał Gachowi, wyglądało to typowo sadystyczne, jak uczeń z 6 klasy, który jedzie uczniowi z 4 na jednej wycieczce a cała grupa w tym po cichu wtóruje, świetnie pokazało to charakter Misia
2. Bunt Jacy - piękna afera sprzed roku, kiedy to na strimku jechał Jacula jak masełkiem po chlebku bo panu nie-księdzu
1. Zdecydowanie moje ulubione "lesbijstwo duchowe" i matka z córką, które wygarnęły Misiowi chorobę psychiczną, piękna afera, którą Misiek przeżywał całą pielgrzymkę, oczywiście to była słynna nocna akcja i dogadywanie Misiowi do "słówka"
  • 8
  • Odpowiedz
@Savage2999: była jeszcze poranna propozycja herbaty Doris czym przeszkodziła w modłach i oczywiście wątek fekalny, centralny niemalże, kolejności korzystania z kibla, tłuszcza i horda nie wiedziała że czcigodne dupsko pana nie księdza ma pierwszeństwo i przywileje toaletowe.
  • Odpowiedz
Ja czesto wracam do kibla przed staruszką, Słuchałem tego już z milion razy, a zawsze śmieszy. Jak to słyszałem pierwszy raz to sie literalnie popłakałem ze śmiechu. Wg mnie to najśmieszniejszy fragment ze wszystkiego co w ogóle powiedział i jest to aautentycznie śmieszne i głupie, pokazuje dobrze jego charakter i sposób myślenia w pigułce.
SmutnyStefan - Ja czesto wracam do kibla przed staruszką, Słuchałem tego już z milion...
  • Odpowiedz
  • 0
@SmutnyStefan: prawda, szczerze wyleciała mi ona to chyba rok temu było, bo powiem szczerze, że mi się zacierają trochę pielgrzymki 2022 i 2023. Swoją drogą 2022 miała być epickim przygotowaniem do pielgrzymki do Rzymu i były to równocześnie ostatnie dni na W9. Obrona kaplicy też miała być gruba a Misio zdezerterował. Z jednej strony wydaje mi się, że on chciałby pójść do więzienia bo podkreśliłoby to jego męczeństwo, z drugiej
  • Odpowiedz
@Savage2999: w zeszłym roku jeszcze raz im się włączyła przez przypadek transmisja kiedy nie chcieli i sporo sobie żartowali, szczególnie łysy. głównie beka z gacha była
  • Odpowiedz