Wpis z mikrobloga

  • 1
@Polishdoomer02: Ja tylko to obiłem bo od jakiegoś czasu jestem fryzjerem to albo strzygę i cały dzień w salonie a to sie fizycznie nie narobię to do pracy kurczaki ziemniaki a po pracy bieganie w jeden dzień, kolejny rower, a trzeci siłowniane rzeczy. wt.--pt. 10-18 a sob. 8-15 nd-pon. wolne. Na necie nic nie było na wypoku ban. Zamiast tracić czas na wypok to robiłem żarcie, sport a reszta fryzjerstwo
  • Odpowiedz
@Zwierz33: O kurde, aż ciężko uwierzyć. Ja w robocie się nadźwigam i robię na ogół 10-15k kroków dziennie albo lepiej, tyle tylko że z dietą gorzej i by pasowało ją ogarnąć, ale raczej też się staram dużo mięcha jeść. Może przez picie i fast foody słabo wyglądam ( ͠° °) Chociaż nie ma co się nakręcać 170 wzrostu i krzywy ryj to i tak mi
  • Odpowiedz
  • 1
@Polishdoomer02: no ja wcześniej w fabrykach pracowałem z #!$%@?, magazyny, sklep, piekarnia... Miałem tak samo i głownie 3 zmiany, czasami dwie i raz cztero brygadówka XD Udało się wyrwać, finansowo póki co średnio ale praca lepsza, luźniejsza, jedna zmiana, wyśpisz się. Z normalnym otoczeniem, mało kto się spina. Da się sporty uprawiać i są jakieś perspektywy na przyszłość. Tyle...

Ale dużo to kosztowało odkładania kasy, poświęceń itd...

Ja uważam że,
  • Odpowiedz
  • 1
@Polishdoomer02: aaa i byłbym zapomniał w fabrykach to zimą zimno a w lato piekarnik a w salonie klima więc lux, kawa za free ile chcę z expresu. Zimą ciepło, czysto bez smrodu. Ludzie dają napiwki czasami ( ͡º ͜ʖ͡º)

A w fabryce to tylko japę drą, #!$%@?ą, premię zabierają i tyle XD
  • Odpowiedz
@Zwierz33: No to widzisz, ja robię w kołchozie i premie zawsze są dobre, w lecie wiatraczki się kręcą, w zimie grzeją i się polarek firmowy założy, szału nie ma ale też źle nie jest, chuopy z magazynu uwzględniając premie i umiejętności lepszy hajs bodajże biorą niż niektórzy biurowi. Choć fakt że masa fizoli to patusy, to akurat ciężko zaprzeczyć, bo do takiej roboty to z łapanki biorą ( ͠
  • Odpowiedz
  • 1
@Polishdoomer02:

bo do takiej roboty to z łapanki biorą ( ͠° °)


Lepiej mniej ale z normalnymi bo człowiek psychicznie ma spokój a z takimi to katorga każdego dnia []
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Z biurowymi też pracowałem, oni są śmieszniej odklejeni ale raczej normalniejsze podejście mają do drugiej osoby.
A z produkcji czy magazynu to pełno ćpunów i ogólnie patologii, ale raczej większość ludzi jest skrzywiona tak czy tak.
  • Odpowiedz