Wpis z mikrobloga

#przegyrw #blackpill ja nie rozumiem jednego, tzn nazwe to "ogółnych kłamstw ". przykład, w domu każdy ci mówi że masz byc miłym do innych i ustępować, i np ja w to wierzyłem ale oskarek w szkole jest chamski,wyśmiewa słabszych i życie werfikuje że to on ma te laski,i tak każdy lubi jego a mnie co najwyżej można wziąść za frajera jak trzeba coś dostać a na codzien jestem traktowany jak 5te koło u wozu. tak samo to gadanie że dziewczyny lubią miłych a rzeczywistośc pokazuje odwrotnite XD że jakoś pełno kobiet żyje z przemocowcami i jakoś zawsze one nie mogą od nich odejść
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DaVinciEnjoyer53: cały świat nazywa to "kłamstwami dla dzieci". Bo kiepscy rodzice, żeby mieć spokój i nie musieć tłumaczyć skomplikowanych rzeczy, powtarzają je dzieciom. Dzieci z tego wyrastają, raz szybciej a raz później. Jeśli dopiero teraz coś Ci dzwoni, że to bujdy, to mam złą wiadomość - sporo się spóźniłeś. I nie ma sejwa, do którego możesz się cofnąć. Nadrabiaj albo nie, Twoja sprawa. Zdaj sobie jednak sprawę, że #blackpill
  • Odpowiedz
Zdaj sobie jednak sprawę, że #blackpill to nie rozwiązanie. To taka sama ściema, tylko dla dorosłych, którzy nie chcą zaakceptować, że świat jest złożony.


@Kj5s6f2dk7s54o: Oczywiście że rozwiązanie. Jak najszybciej uświadamiasz sobie że przez geny masz #!$%@? i najpewniej zostaniesz samemu do końca życia. Przez co wychodzisz z wyścigu szczurów i skupiasz się na sobie. Nie przejmujesz się tym co myślą inni czy co myślą kobiety o tobie.
  • Odpowiedz
Oczywiście że rozwiązanie. Jak najszybciej uświadamiasz sobie że przez geny masz #!$%@? i najpewniej zostaniesz samemu do końca życia. Przez co wychodzisz z wyścigu szczurów i skupiasz się na sobie. Nie przejmujesz się tym co myślą inni czy co myślą kobiety o tobie.


@kaminarii: to dokładnie taki sam mechanizm ściemy jak "kłamstwa dla dzieci".
Masz sześć lat: "bądź grzeczny, to Mikołaj przyniesie prezent pod choinkę", "ustępuj silniejszym, są głupsi", "słońce
  • Odpowiedz
Ale nie prowadzi. Prowadzi do defekowania na wykopie i replikowania prostactwa oraz mizoginii. I to już mi nie pasuje.


@Kj5s6f2dk7s54o: Trzeba rozróżniać trolli normików i oskarków, gdzie tutaj tego jest większość niestety. Nikt z głoszących blackpill nie mówi o nienawiści do kobiet. Tylko tym jak jest = gardzeniem gorszymi facetami. W kontekście podś#!$%@? mówimy o p0lkach (zauważ ZERO w nazwie) = grupa kobiet. NIE wszystkie kobiety. To też, różowe obrażające
  • Odpowiedz
Każdy zwykły chłop mówi by zaakceptować stan o którym mówi blackpill i przestać marnować emocje na to


@kaminarii: no to "zwykłych chłopów", według Twojej definicji, nie ma tu zbyt wielu. Nie komentuję zbyt często na tagu #blackpill, bo to nie jest obszar mojego szczególnego zainteresowania. Ale w znaczącej większości przypadków gdy coś napisałam, spotykałam się najpierw z oskarżeniami o cuckoldstwo, a jak się przyznałam do płci, z
  • Odpowiedz