Wpis z mikrobloga

Mirki zdecydowałem się na podróż w Polskę wschodnią. Wstyd, bo nie zwiedziłem jeszcze tego obszaru naszego kraju. Zobaczę, czy Białystok naprawdę istnieje.

Konkrety - szukam dobrego noclegu. Dobrego - nie musi być 5*, ale takiego, żeby było czysto, przyjemnie i będzie śniadanie na miejscu. Może być hotel, może być agroturystyka - nie upieram się. Ogólnie celowałem w Augustów, ale przyjdę też inne propozycje.
Myślałem też o Mazurach, ale tam ceny... bardziej oszalały.

Są tu osoby z #bialystok #podlasie, które dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) coś pomogą w poszukiwaniach?

Pobyt mniej więcej na 10 dni. Liczba osób: 2 dorosłych i 1 bombelek LVL 1,5

#wakacje #polska #wakacjewpolsce #mazury #turystyka
chud - Mirki zdecydowałem się na podróż w Polskę wschodnią. Wstyd, bo nie zwiedziłem ...

źródło: podlasie

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@chud Zakreśliłeś w zasadzie część Podlasia, Suwalszczyznę i część Mazur, to myślę, że powinieneś bardziej doprecyzować, które rejony chcesz zobaczyć najbardziej. Bo nawet na samo Podlasie tydzień to bardzo intensywnie.
  • Odpowiedz
@chud celowałbym w północne rubieże zaznaczonego regionu. Piramida w Rapie, Stańczyki, Gołdap z obrotową restauracją na Pięknej Górze. Jakbyś wybierał się pod koniec lipca to w Olecku jest impreza Przystanek Olecko. Nie wiem czy w tym roku będzie coś ciekawego, musisz sprawdzić. Jeszcze Wigry są fajne. Wycieczka na dwa dni na pewno wyjdzie.
  • Odpowiedz
@chud: W poprzednim roku również musiałem poszukać jakiegoś miejsca w tamtym regionie, więc siadłem do takiej mapki i pomyślałem - weź człowieku, jak tu zdecydować, co wybrać dla 3 osób xD.
Zdecydowałem, że jak już jechać na kraniec Polski, to ma być nietypowo, a jak ten region to i koniecznie musi być jezioro.
Finalnie trafiłem na dosyć ciekawą, i niecodzienną opcje, gdyż był to nocleg w pokamedulskim klasztorze w Wigrach
  • Odpowiedz
@chud pensjonat Wigierski Mikolajewo bardzo fajne miejsce i przytulne.
Pani zajmuje się pomocą dla zwierząt sieć biega masa kulawych piesków I kotków, a cały teren ma masę leżaków, hamaków itp.
  • Odpowiedz