Wpis z mikrobloga

Musisz afirmować, musisz rzucić nałogi i pić białko proteinowe, musisz zacząć uprawiać sport, musisz mieć jakieś hobby, koniecznie zacznij czytać książki np 365 twarzy geja, idź na terapię, no idź. Musisz być eko, płacić podatki, musisz się starać. Musisz być moralnie uspołeczniony.

Tymczasem wszyscy co osiągnęli sukces prawie zawsze mają #!$%@?, są na jakichś używkach, wykorzystują ludzi, bogacą się na zwiększaniu normy kosztem innych ludzi. Potem wmawiają im, że zawsze mogą znaleźć inną pracę, tak jak landlordy wmawiają swoim lokatorom, że mogą znaleźć inne mieszkanie xD Nawet klecha w kościele ma #!$%@?, #!$%@?, zdradzają, mordują, oszukują. No ale to z tobą jest coś nie tak bo nie chcesz się uczyć żeby być programistą, musisz koniecznie być abstynentem narkotykowym bo tak społeczność wymaga. #przegryw
vCertus - Musisz afirmować, musisz rzucić nałogi i pić białko proteinowe, musisz zacz...

źródło: Aziz_Shavershian_in_2011

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: mówisz, że taki jest świat jakby to było jakieś oczywiste tymczasem dla większości ludzi to nie jest takie oczywiste i narzucają innym normy które są po prostu kłamstwem
  • Odpowiedz
@vCertus psychopaci nie mają uczyć ani empatii a co gorsza oni myślą że każdy człowiek ma tak samo zbudowany mózg , dla takich to niepojęte kierować się moralami dlatego mają łatwiej
  • Odpowiedz
@vCertus: Bo wtedy okazuje się, że niekoniecznie oni na wszystko "sami zapracowali", a to wywołałoby w ich ego taki ból dupy, że wolą utwierdzać się w tych bajkach, które opisałeś
  • Odpowiedz
@vCertus: Dokładnie tak jest. Nie ma sensu być moralnym, dbać o siebie i się starać - i tak skończysz na dnie. Nie ważne że chlejesz czy walisz w nos - jak jesteś w dobrym położeniu na start to będziesz mieć i tak lepiej od ogółu który się stara. W poj...nym świecie nie ma sensu się starać bo i tak będziesz przegrywem czy tego chcesz czy nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@drobne_na_taryfe: no nie udało się chłopu ale o to w tym chodzi, że robił to co chciał i się przy tym dobrze bawił. Większość sterydziarzy nie umiera w tak młodym wieku a różowe jeszcze myślą, że są naturalami xD i to jest sukces xDD

Lewandowski też sobie kupuje papiery i #!$%@? wie jakie jeszcze cwaniactwa o których nie wiemy a jego dzieci będą mówić, że ma wykształcenie xD Ten świat
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02

To ja chlejąc pewnie do 30ki się nie przekręcę choćbym się starał xD


no coś w tym jest, naszła mnie niedawno myśl jakie tak naprawdę trzeba mieć zdrowie na bycie wieloletnim alkusem/ćpunem/grubasem, że organizm jest w stanie przez długi czas jako tako przetrwać obciążenie. Ja np. nie jestem w stanie przymasować zbyt dużo na siłce bo od żarcia ponad stan bebechy strajkują.

Ponoć geny neandertalskie obecne u części populacji dają
  • Odpowiedz
  • 0
@vCertus: za dużo przejmujesz się opinią innych. Cokolwiek robisz - jesteś ascetą czy ćpunem - rób to dla siebie. W ogólnym rozrachunku dla siebie samego opłaca się starać i jak napisałeś - "być moralnie uspołecznionym".
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: Nie znam się więc ciężko mi obiektywnie odpowiedzieć, powiem ci że ostatnio jak waliłem w opór białka po pracy [pełno mięcha + jakieś szejki proteinowe] to jakoś kiepsko się czułem, w bebechach burczało i mnie aż brzuch rozbolał jak walnąłem 60-70g białka w krótkim odstępie czasu, a jak walę w opór alko to nic, już nawet mdłości nie mam, najwyżej zgon jak przesadzę. Ciekawe zjawisko ( ͠°
  • Odpowiedz