Wpis z mikrobloga

#smartfon #smartfony #telefony

Myślę nad wymianą mojego 4-letniego Poco X3 kupionego na premierę za 900zł. Nie pali mi się bo telefon sprawuje mi się nadal dobrze i spełnia większość oczekiwań. Przeszkadza mi jednak te 64gb pamięci. Bardziej z ciekawości się rozglądam czy dzisiaj za +- podobną cenę (np. do 1200-1300zł) jest jakiś sensowny następca przy którym będzie faktycznie czuć przeskok. Na bebechach się nie znam, nazwa procesora nic mi nie mówi czy jest lepszy czy gorszy itp.

W gry prawie nie gram, a jeśli już to jakieś proste minigierki typu Żulionerzy xD Bardziej zależy mi na ogólnej płynności działania (i długiej, a nie że po pół roku zamuła) i poprawnym czasie pracy na baterii, fajnym ekranie i głośnikach stereo i aparacie chociaż trochę lepszym niż w moim X3 (głównie zdjęcia, na filmach mi nie zależy). No i minimum te 128gb pamięci. Nie zależy mi na ultra szybkim ładowaniu, fajnie jakby ładował się max 1,5h. Fajnie jakby miał dual sim i gniazdo słuchawkowe, ale nie jest to must have. Fajnie jakby też miał wsparcie aktualizacjami andka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest coś sensownego w tych pieniądzach? Ewentualnie ile trzeba dołożyć? Raczej więcej niż 1,5k za telefon nie wyobrażam sobie zapłacić. Z szybkiego researchu to Samsung A35 wydaje się całkiem fajny, albo Moto G84. Ewentualnie Nothing Phone 2A w wersji 8/128, ale nie znam tej marki. Ale czy są na tyle lepsze od tego Poco że warto wymieniać?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach