Wpis z mikrobloga

Mirki jedno pytanie. Ja wiem, że typowy wyborca pisu im bardziej gładki mózg tym jest bardziej pożądany, ale są jakieś granice.

Przecież jak zaczynasz czytać "silna uśmiechnięta koalicja 13.XII" to od razu wiadomo z kim masz do czynienia, żaden z tych tytanów intelektu nigdy nie wpadł na pomysł żeby chociaż udawać normalnego człowieka?

To aż tak przerasta darusia? Czy taki przekaz z centrali, że za napisanie zamiast 13.XII od razu są jakieś konsekwencje wyciągane?

#pytanie #bekazpisu @Balonowy21 #heheszki #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
@ProstyKrzywy: przecież ci z PO to tacy sami nieudacznicy jak Pisowcy a ty się nimi podniecasz. Takie były krzyki żeby bronić konstytucji a sami ja łamią xD bardziej od głupoty chyba nienawidzę hipokryzji. Jeśli chcesz oceniać innych to sam zastanów się nad swoimi idolami.
  • Odpowiedz
@ProstyKrzywy: sam fakt, ze uzywasz wulgaryzmow czyli 8 gwiazdek w awatarze stawia cie ponizej ludzi ktorzy uzywaja hasla koalicja 13 grudnia, czy usmiechnieta polska ale nie przejmuj sie, bo z biedy umyslowej niektorym udalo sie wyjsc wiec moze i tobie tez sie uda w przyszlosci.
  • Odpowiedz