Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was używa, jakiś kremów matujących, podkładów, kremów BB, kremów CC?
Ja używam krem CC z zielonym pigmentem, ponieważ w nieznacznym stopniu maskuje zaczerwienienia wywołane trądzikiem różowatym.
Niestety nawet po nałożeniu takiego kremu moja atrakcyjność kompletnie nie wzrasta.
#looksmaxing #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Eugeniusz_Zua Ja właśnie nie mogę, to znaczy powinienem, ale dostaję pryszczy po wszelkich filtrach przeciwsłonecznych.
Jedynie ten krem mi jakoś służy, a ma lekki filtr.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@BursztynowyMieszczanin Trądzik różowaty to choroba skóry tak naprawdę o nieznanej etiologii, możliwe, że wywołują ją nużeniec. Trądzik różowaty to nie są pryszcze. Z pewnością nie wynika ona z braków męskich wzorców. Ty jesteś typowym takim #!$%@?...., który będzie się nabijał z czyjegoś wyglądu, ale z drugiej strony będzie się nabijał z prób radzenie sobie z problemem. Zwykła normicka menda. O mój testosteron to się nie martw, bo pewnie jest większy od
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BursztynowyMieszczanin Napisałeś o jakiś brakach wzorców męskości, jakby użycie kremu, który przynajmniej częściowo kryje zaczerwienienia, było czymś zniewieściałym lub dziwnym.
Też chodzę do dermatologa, to wiem co działa, a co nie i na rumień właściwie nie ma nic, może jedynie laser, ale on jest drogi, a efekt wcale nie jest pewny. Na zdjęciach był mało zadowalający.
  • Odpowiedz