Wpis z mikrobloga

Machaj to ma jakieś wyroki że siedzi w tej Kambodży? Przecież w takiej Tajlandii jego restauracja Polonia miałaby większy sens, dużo większa baza turystow czyli grupa w którą powinien celowac, Khmerzy nie będą zaglądać bo ich nie stać.

#raportzpanstwasrodka
  • 21
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy: Ktoś kto nie wyjechał za powiat mógł by się zdziwić. W Tajlandii są polskie restaurację które bardzo dobrze sobie radzą. Jest mnóstwo turystów z Europy którzy boją się lokalnej kuchni. W sezonie restauracje europejskie pękają w szwach. W Tajlandii też lokalny klient jest bardziej otwarty na dania z europejskiego kołchozu. Problem ze koszty utrzymania restauracji w Tajlandii są dużo większe niż w Kambodży. Wszystkiemu winne są przepisy...
  • Odpowiedz
@RealBakman: chyba coś jest na rzeczy bo rodziców to już z 7-8 lat w kraju nie odwiedził. Bilet 4-5 tys w dwie strony na mega promocji a on woli ze Srejle dukać niż odwiedzić dom. Na ich pogrzeb też nie przyleci bo powie że z psami trzeba siedzieć znając go.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: mnie to szykuje. Ani bracia ani mama nikt nie odwiedzi by poznać cukrowa. Tam są grube rodzinne akcje o których nie mówią. Ja co dwa tyg jestem u rodziców i ciągle czuję uciekający czas.
  • Odpowiedz
Tajlandia to jest lata swietlne przed Kambo i tych zuli nie byloby stac na przezycie nawet tam a co dopiero na otworzenie speluny.
Nizej niz Kambo to juz sa tylko pewne rejony w Afryce.
  • Odpowiedz
@RealBakman: predzej bym zapytal czy ma jakies wyroki bo do polszy nie zjechal od 8 lat gdzie nawet z ciekawosci raz w roku bym polecial, zreszta wszyscy oprucz klapersona i zezowatego bywaja regularnie tylko te dwa kmioty nie wiec albo nie maja do kogo pojechac bo rodzina sie dbili wyrzekla albo nie moga bo boja sie ze ich zaraz zawina a te 2 melepety nawet na dolku by plakaly ze
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy: ja bylem z ciekawosci jak bylem w tajlandii bo blisko i musze powiedziec ze calkim sympatycznie ale nie koniecznie kolejny raz bym pojechal a po drugie to tam zycie jak ktos nie lubi uzywek codziennie to po 2-3tyg nie ma nic do roboty oprucz melanzu, pubstreet, itd.
  • Odpowiedz