Wpis z mikrobloga

Panie Kawulski jak już nagrywa Pan swoje gangsterskie ballady to poproszę o film pod tytułem: "Jak zostałem freak fighterem"

Oglądałem wczoraj z ojcem "Chłopaków z Ferajny" i tam przynajmniej jest pokazane zepsucie tego świata a główny bohater zostaje na końcu świadkiem koronnym przez co popada w paranoje i się stacza

Podobnym filmem ukazującym patologie jest "Donnie Brasco" gdzie jednym z bohaterów jest policjant pod przykryciem a film kończy się tragicznie

Zarówno te filmy jak i Pańskie laurki są stworzone na faktach z tym że jeden z reżyserów masturbuje się do tego świata a inni chcieli ukazać prawde

#famemma #ksw #film #klasykakina
  • 4
  • Odpowiedz
Patrząc na twórczość Masy literacką, na giermka jak go konkurent z innego kanału nazywa co chodzi z plakietką press/media, słuchając opowieści innych, oni śmieją się, że po 10-15 latach niesławy, ruszyły nowe i legalne $$$, a także sława jaki mocny chłop był. Kawulski zrobił ,,Jak.." pod ten target. Zrobiłby dramat-nie wyszłoby. Film o Nikosiu też pięknie opakowany. Kawulski robi show-fakt, ale jest taki reżyser Wiesław Saniewski, ze świetnym Bezmiarem sprawiedliwości, co jakby
  • Odpowiedz