Wpis z mikrobloga

Czy tych ekologów już do reszty #!$%@?? Idę sobie do Mc Donalds a tam się mnie pytają czy mam swój kubek a jak nie to doliczają 30gr. #!$%@? niedługo jak będę chciał se zjeść u nich frytki to się będą pytać czy mam ze sobą ziemniaki #mcdonalds
  • 12
  • Odpowiedz
@lagrande a na kogo głosowałeś w wyborach? Bo ustawa wprowadzająca opłatę za kubki plastikowe w McDonalds/KFC/BurgerKing weszła dlatego, że głosowali za nią politycy PO, PiS-u i Lewicy.

To na kogo głosowałeś?
  • Odpowiedz
@lagrande: Nie doliczają. Cena jest taka sama dalej, a opłata jak była tak jest dalej w cenie napoju. Po prostu wyświetla się, że składowa ceny zawiera te 30gr. A jak masz wątpliwości to zobacz paragon. Tak, dziś to weryfikowałem.
Możesz mieć swój kubek i Ci naleją napoju (ale nie każdy tylko chyba wielorazowy mcdonaldowy).
  • Odpowiedz
a na kogo głosowałeś w wyborach? Bo ustawa wprowadzająca opłatę za kubki plastikowe w McDonalds/KFC/BurgerKing weszła dlatego, że głosowali za nią politycy PO, PiS-u i Lewicy.


To na kogo głosowałeś?


@WykopX: inkwizycję jeszcze mu zrób. xD Znowu przepchnęli głupią ustawę, jak wiele innych od wielu lat, a dla chłopa to koniec świata.
  • Odpowiedz
  • 0
@NieDlaWykopka

inkwizycję jeszcze mu zrób. xD Znowu przepchnęli głupią ustawę, jak wiele innych od wielu lat, a dla chłopa to koniec świata.


Ja mam to w nosie bo w fast foodach kupuję coś 1, maks 2 razy w roku, więc od tych 60 groszy nie zbiednieję. Kilka miesięcy temu byłem w BurgerKingu i było doliczone dodatkowo opakowanie 30 gr . Osobna pozycja na paragonie.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale ty miej świadomość, że koszt kubeczka był przed ustawą wliczany w koszt napoju :D


@NieDlaWykopka no ale już nie jest, a koszt się zwiększył (promka, która w aplikacji kosztuje 9,99 zł faktycznie kosztuje teraz 10,29 zł i taka kwotę trzeba zapłacić).

Tak jak mówiłem, ja mam to w nosie, ale mam bekę z baranów głosujących na POPiS.
  • Odpowiedz