Wpis z mikrobloga

#xiaomi #telefony #gsm #kiciochpyta

Mam xiaomi redmi 12c i mam taki problem: gdy mam jakąś aplikację z formularzem i w międzyczasie ktoś zadzwoni, albo zminimalizuję aplikację, to po ponownym odpaleniu wyczyszcza mi dane formularza. Aplikacja się resetuje i tyle.

No i problem polega na tym, że mam aplikację bankową, która wymaga wpisania danych logowania, a potem jest potwierdzenie telefoniczne. Po telefonie aplikacja znowu żąda danych logowania, więc ponownie prosi o odebranie telefonu z hasłem do potwierdzenia (XD).

Nie wiem, czy są do tego jakieś ustawienia, czy to zwyczajny bug. Ktoś, coś?
  • 7
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo: Redmi Note 12 po poprzedniej aktualizacji jak ktos drynda do mnie a robie cokolwiek na telefonie to czuje tylko wibracje , slysze dzwonek ale ni kuja nie wiem kto dzwoni bo nic sie nie wyswietla. Wiec wydaje mi sie ze to wina softu
  • Odpowiedz
@CzaikaRuchaika: Az taka zielonka nie jestem 😉. Cos jest walniete z softem. Np po aktualizacji jakieks apki w menu zamienia mi ikonki. I mam powiedzmy dwie takie same ikonki banku ale tylko jedna prowadzi do banku a druga do aplikacji ktorej ikonka została zdublowana. Ogolnie #!$%@? soft i telefon leci niedlugo do szuflady jako zapasowy.
  • Odpowiedz