Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Siema. w związku z możliwą probą scamu na tagowiczach (zbiórka na pomoc Filipowi o której sam zainteresowany nie wiedział), jeśli ktoś będzie chciał wziąć udział na pewno napisze o zbiórce @towarzysz_Sabaka i pojawi się materiał na Billym. Każda inna to scam. Chociaż i tak pewnie niewiele osób weźmie udział w zbiórce to lepiej nie dać się naciąć. Okun! bababababa
  • 12
  • Odpowiedz
@lskx: Czy to jakaś masowa histeria z tymi zbiórkami? Robicie mu krzywdę, jednorazowe skołowanie $$$ nic nie zmieni, pogorszy tylko sytuacje, bo ugruntuje w nim poczucie, że na "ofiarę" to mu się należy. Niech idzie do pracy nawet za kilka $, pokaże że coś daje od siebie i wtedy jasne można pomóc. Jednorazowa wpłata skończy się jak wszystkie poprzednie. Jak ktoś zabiera się za zbiórki, to powinien poczytać o odpowiedzialnym
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: nooo dokładnie jakie pieniążki.
Jak on chce to mogę mu zaproponować miesiąc mieszkania za darmo w NL na kanapie i pomoc w znalezieniu lekkiej pracy (do innej się nie nadaje)
A nie wy mu chcecie zbiórki robić żeby przygłup dostal gotówkę i rozwalił ten hajs. A tak to przez miesiąc się odkuje i wynajmie sobie jakiś pokój. Ale kończąc ta fantazje dodam że mi go nie szkoda xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Mikkkoo: ja się z Tobą zgadzam w 100%. Jednak w poście tylko przestrzegam przed ew. scamem. Tu Filip nie powinen sie obrazic, Towarzysz Sabaka również, ale np. ja nie wpłacę. Poinformuję na kanale dla zasięgów dodając legitności zbiórce.

W 5 minut wyszukałem 5 prac online, z jezykiem angielskim jako konsultant na czacie, 100% zdalnie. Angielski zna...
  • Odpowiedz
@lskx: Daj znać Mirku jak wypoczniesz z urlopu w jakiś sposób :)
Ja dodam tylko swoje trzy grosze. Jak tylko zauważyliśmy z Filipem tę zbiórkę poczyniliśmy kroki by ją jak najszybciej zrzucić.
To musiała być jakaś próba wyłudzenia pieniędzy a jeśli nawet autor zbiórki miał dobre intencje to mimo wszystko Filip o tej zbiórce nic nie wiedział.
Chciałbym co niektórych uspokoić
Na ten moment Nie wiemy jeszcze czy i w jaki sposób Filipowi pomożemy.
Jeśli Filip będzie chciał się zwrócić o pomoc bądź jeśli jakakolwiek forma pomocy Filipowi
  • Odpowiedz
W 5 minut wyszukałem 5 prac online, z jezykiem angielskim jako konsultant na czacie, 100% zdalnie. Angielski zna...


@lskx: otóż to, dla mnie szerownie jakichkolwiek zbiórek, póki sam zainteresowany nic nie zrobi, to szkodzenie jemu. Naprawdę.
  • Odpowiedz
ciekawe czy byłby jaki kolwiek odzew skoro on zero doświadczenia w pracy


@wariat-z-choroszczy: mój 17-letni syn ogarnął sobie dodatkową robotę w necie w kilka dni, a raz że nie ma przymusu (to jego inicjatywa) dwa że trudno ucznia podejrzewać o doświadczenie. Kwestia oczekiwań, determinacji i tego ile chcesz dać z siebie czy ewentualnie wsadzić wysiłku w opanowanie nowych rzeczy. To najbardziej zniechęca do Filipa, próbuje wszystkim wmówić, że nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
póki sam zainteresowany nic nie zrobi, to szkodzenie jemu. Naprawdę.


@Mikkkoo: zgadzam się, różnica taka, że z Towarzyszem Sabaką jestesmy z nim w kontakcie bo... on #!$%@? mowic tam nie moze xD. jak cos nagra leci do ORMOwca.

Chlopak nie ma jaj? no nie. W poprzednim wpisie Towarzysz pisał, że moze to ujawnic, Filip czuje sie jako kobieta. Po pogawedce z nim serio jest tam w #!$%@? problem. depresja/autyzm? te
  • Odpowiedz