Wpis z mikrobloga

#famemma Gość ostatnio ciągle płakał jak to ma przesrane bo kawalerka w Wawie o wielkości klatki dla kurczaka za prawie 4k miesięcznie (z opłatami), ciągłe mandaty, kary i wydatki, ale na małą paczuszkę makaronu z restauracji o warości może 5zł ZAPŁACIŁ 70ZŁ!!!!
ZanZani - #famemma Gość ostatnio ciągle płakał jak to ma przesrane bo kawalerka w Waw...

źródło: 70

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 18
@CezarK: to jest #!$%@? jacy oni są #!$%@? leniwi, a do tego turbo frajerami, bo jak ktoś płaci za takie guano 70zł to inaczej tego nei można nazwać
  • Odpowiedz
  • 1
@Brygadzistaziomek: ja nie wiem jak ludziom ogólnie nie szkoda na katering. To koszt 70-90zł dziennie. Za 70-80zł masz już kilo dobrej jakości dziczyzny czy wołowiny. A to jest żarcia a żarcia,a to mięso premium
  • Odpowiedz
ja nie wiem jak ludziom ogólnie nie szkoda na katering. To koszt 70-90zł dziennie.


@ZanZani: dla kogoś 1-2h wolnego czasu na przygotowanie sobie śniadania, obiadu i kolacji jest więcej warte niż te 70-90 zł. Nie płacisz tylko za jedzenie, a za to, że ktoś ci to przygotuje, przywiezie i wyliczy wszystkie kalorie.
  • Odpowiedz
@ZanZani: Lubie typa ale gosc jest tak przyglupi i nie ogarnia, ze masakra. Mowi, ze ma kuchenke zepsuta juz od ponad tygodnia, a ostatnio wrzucil makaron z zabki do pierkarnika w plastikowym pudelku, wyjal i sie dziwil, ze "guma sie zrobila z tego opakowania" po czym #!$%@? ten makaron na talerz i szamal xD Za te 70ziko juz mogl kupic opiekacz do chleba i #!$%@? tosty, lepsze to od tego
  • Odpowiedz
@ZanZani: Na YouTube Shore trzecioligowi youtuberzy pokroju AdamaZ zamawiali nawet jajecznicę z restauracji więc taka jest mentalność jupiterów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@CeZ_: ja tam wolę w tej cenie jeśc do woli mięsa premium, a nie te gówniane kateringowe musy, zupki, owoce, skromne porcje i udziwnienia
  • Odpowiedz
Dlatego tez zastanawiam sie dlaczego ludzie go ogladaja, a ostatnio niestety na tagu przewija sie jego ksywa coraz czesciej. Pamietajcie, ze ogladajac go, gadajac o nim dajecie mu zarobic. Pozniej on pieniadze ktore z was ma wydaje na takie cos wlasnie. Zastanowcie sie kto finalnie jest frajerem ktory daje sie doic
  • Odpowiedz