Wpis z mikrobloga

#lastepoch No można zauważyć że jedne klasy są trochę bardziej popularne niż inne xDD
47/50 magów to sorki, przynajmniej na normalu.
Elec - #lastepoch No można zauważyć że jedne klasy są trochę bardziej popularne niż i...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elec: mana stack tak silny ze glupio nie zagrac ale #!$%@? drogie wszystko przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra sie fajnie ale trzeba sporo siedziec zeby zdobyc lepszy sprzet
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@entryproc: ja chciałem znowu flame reave grać ale jak wbiłem na starą postać i polatałem trochę monolity to mi się odechciało, jest trochę lepiej z nowymi pasywkami ale imo 300 corruption to jest maks a realistycznie bliżej 250 żeby komfortowo grać, wiem że mathil teraz tym gra i w sumie jestem ciekawy jak mu pójdzie, może to po prostu skill issue xd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@tomeczek: jeden rabin powie tak a inny powie nie, możliwość tradu jest jednym z wyborów, jest też wybór typowo pod SSF który zwiększa dropy
  • Odpowiedz
@Elec: no ja gram glacierem/static orb i docelowo CoC ale #!$%@? farmienie siana na to wszystko to #!$%@? mi w dupe, zaluje teraz ale expienie nowej postaci gorsze tu niz w poe to mi sie nie chce xD
  • Odpowiedz