Wpis z mikrobloga

Jakby się ktoś wybierał na ACT Romania to szczerze mówiąc rozważyłbym czy nie objechać inaczej dnia czwartego bo jest najsłabszy póki co (totalnie nic ciekawego) - oprócz pierwszych 40km po górach w lesie który to odcinek był jednym z najlepszych według mnie - kilka ciut bardziej wymagających pojazdów i zjazdów (ale tez nic trudnego po prostu ciut więcej trzeba się poruszać) i jazda zajebiscie wysoko a na dole bardzo klimatyczna wioska cyganska :D

#motomirko #motocykle
pepepanpatryk - Jakby się ktoś wybierał na ACT Romania to szczerze mówiąc rozważyłbym...

źródło: 1000025183

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: No mi się ten odcinek bardzo podobał. Świetny. Cygańska osada niezły klimat - wszyscy wylegli i utworzyli szpaler :) Strategica wynagrodzi ci lekką nudę końcówki 4 dnia.
  • Odpowiedz
@bocznica: właśnie z niej zjechaliśmy. Wzięliśmy opcje hard. No cóż pierwsze rysy na sprzęcie - i to takie serio z dupy zrobione... raz sie wywaliłem (lekko wręcz położyłem motocykl), na koleinie mnie zablokowało, a drugi raz stałem na stromiznie bokiem i zastanawiałem się jak jechać i nie dosiegnalem lewa noga ziemi i poleciało moto. Klamka do wymiany, lekkie rysy na handbarach, ale tak to git. Ciutke kufry porysowalo i osłonę
  • Odpowiedz
  • 0
@pepepanpatryk: jak sie Afryka sprawuje? Podoba mi się ten motocykl (kupili mnie tym Apple CarPlayem), natomiast troche masa mnie przeraża. Myślę, czy nie byłoby lepiej wziąć coś lżejszego jak KTM 890 Adventure lub Yamaha Tenere World Raid
  • Odpowiedz
  • 0
@Matheo780: Bardzo jestem zadowolony. Powiem CI, że w tym terenie co jeździłem to były z 2 - 3 trudniejsze sekcje podjazdowe i z moim skromnym offowym doświadczeniem dałem sobie radę i jakoś nawet nie myślałem o tym ile ten motocykl waży. Wagę w moim odczuciu póki co czuć najbardziej gdy trzeba się ewentualnie podeprzeć czy coś. Przykładowo zjeżdżając na jednym fragmencie chciałem się podeprzeć ale trafiłem nogą w koleinę więc
  • Odpowiedz