Wpis z mikrobloga

Mirki od #klimatyzacja polecicie kogoś do montażu klimy w #warszawa w mieszkaniu 70m kw?

Żeby ktoś zrobił "jak u siebie", doradził jak rurki poprowadzić i żeby chciało mu się pokombinować tak żeby w mieszkaniu jak najmniej bałaganu zrobić (niedawno remontowane ale niestety bez klimy). Czas nie goni, może być na przyszły sezon nawet.
oslet - Mirki od #klimatyzacja polecicie kogoś do montażu klimy w  #warszawa w mieszk...

źródło: temp_file9219511003228630923

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kosmita przecie mówię że czas nie goni, chce żeby było na przyszły sezon, montaż może być teraz a może być i wrzesień. Byle majster dobry zaklepany był
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ludzik90 no właśnie jestem zielony w temacie i szukam kogoś kto na miejscu w lokalu doradzi jak będzie najlepiej. Na pewno chce mieć w 2 pomieszczeniach a może i 3 (nie muszą działać w tym samymi czasie) a jednostka zew może być tylko jedna.

Korytko - zależy jak głębokie ono jest i jak dokładnie w mieszkaniu by trzeba je poprowadzić. Dlatego ponownie - szukam kogoś kto na miejscu zobaczy i doradzi.
  • Odpowiedz
Jako monter powiem Ci ze wg mnie jedna z najlepszych firm w Polsce to Fresh-klima (ul. karolkowa), a znam wiele.
Na to lato raczej się nie dostaniesz, ale jak Ci się nie pali to zdecydowanie warto zaczekać.
  • Odpowiedz
@oslet bardzo polecam cold instal. Instalowałem ostatnio u siebie 3 jednostki wewnętrzne - mieszkanie w kamienicy i też było po remoncie. Było oczywiście trochę kucia, ale wyszło całkiem zgrabnie plus facet miał dużo pomysłów jak zrobić to uszkadzając jak najmniej. Bardzo spoko firma i Michał mega fajny człowiek.
  • Odpowiedz