Wpis z mikrobloga

@gisot: No jak nie jak tak?
Chodzenie po wodzie jest normalne, Wskrzeszanie ludzi jest normalne, Zalanie calej ziemi woda bez konsekwencji fizycznych jest normalne. I jeszcze duzo by sie znalazlo normalnych rzeczy.

Wiec jak tu nie ufac?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Bo tak jest napisane w Biblii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wam pokazano te rzeczy, byście poznali, że Jehowa jest prawdziwym Bogiem, że oprócz Niego nie ma innego.
  • Odpowiedz
@gisot: Miras cos Ci sie pomerdalo :P ja jestem agnostyniem.

Nikt mi niiczego nie pokazal. Ale widze ze bogow na swiecie jest wielu. Jakim impertynentem trzeba byc zeby twierdzic ze tylko ten w ktorego wierze jest prawdziwy?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@gorzki99: Nie trzeba być impertynentem, tylko wierzyć słowom zawartym w Biblii.

Pojawi się wielu fałszywych proroków i wielu wprowadzą w błąd
  • Odpowiedz
  • 0
@gisot: Miras... dalej nie odpowiedziales mi na pytanie dlaczego slowa Twojego boga se wiecej warte niz slowa innych bogow. Twok bog jest po prostu bardziej fajny niz ich bog?

Widzisz jak sie pograzasz?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@gorzki99: Czemu zakładasz że to mój bóg? Biblia twierdzi że nie ma innych bogów, zatem słowa ich proroków nie mogą być więcej warte.
Nie chodzi tu o bycie fajnym, a o prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nastanie czas, gdy ludzie nie zniosą zdrowej nauki, lecz zgodnie z własnymi pragnieniami otoczą się nauczycielami, którzy będą im łechtać uszy
  • Odpowiedz
  • 0
Biblia twierdzi że nie ma innych bogów


@gisot: No i jak inne religie zakladaja ze nie ma innych bogow.

Twoja religia jest lepsza niz inna?

Bo? Dlaczego?
  • Odpowiedz
  • 0
@gisot: Stad debilizm pytania.
Bo jak juz zadajesz pytanie to musisz mic odpwiedz - dlaczego Twoj bog jest lepszy niz moj.

A chocbyc nie wiem ci robil Nie ma odpowiedzi. Bo pytanie jest logiczne i proste. jakakolwiek odpowiedz na to pytanie jest nielogiczna.
  • Odpowiedz